Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Trapenes sākumskolas bērni iepriecina sociālās aprūpes centra iemītniekus

Sociālo aprūpes centru “Trapene” par savām mājām sauc sešdesmit iemītnieki. Ikdienā, kad ārā vairs nevar pavadīt lielāko dienas daļu, mēs cenšamies savu laiku aizpildīt darbojoties gan kopā, gan individuāli pēc savām vēlmēm, interesēm un spējām. Lai gan visus priecē balti uzsnigušais sniedziņš, tomēr šis tumšais laiks biežāk ienes skumjas un drūmas domas cilvēkos.  Daudz vairāk ir nepieciešamas sarunas, mierinājumi un atbalsts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Siltu un skanīgu prieku mūsmājās ienesa Trapenes sākumskolas bērni ar Latvijas dzimšanas dienai veltīto koncertu. Bērni runāja dzeju un dziedāja dziesmas. Prieks bija abpusējs!

Latvijas svētku priekšvakarā bijām sapulcējušies kopā, pašu darbinieku veidotajā pasākumā. Izskanot Latvijas Valsts Himnai, sociālās aprūpes centra vadītāja Dina, mums visiem un Latvijai vēlēja izturību, labklājību, vairāk turēties kopā, būt draudzīgiem, izpalīdzīgiem, nepazaudēt savu latviešu valodu un mūsu tautas tradīcijas! Ar patiesi interesantu stāstījumu par Zemessardzi, tās darbību, ekipējumu un praktisku iespēju pašiem iemītniekiem to izmēģināt, bija ieradusies Zemessardzes Alūksnes KB pārstāve.

Publicitātes foto.

27.novembrī iededzām pirmo svecīti, CERĪBAI, Adventa vainagā. Lai radītu svētku noskaņu, Grundzāles pamatskolas bērni, bija sagādājuši jaunu pārsteigumu. Bērni kopā ar skolotāju ieradās pie mums ar pašu gatavotiem dekoriņiem. Viņi tos uzdāvināja katrā no istabiņām, līdzi ienesot mīļu gaišumu visiem mūsmājas iemītniekiem un pretī saņemot siltus paldies, kā arī iespēju kaut nedaudz ielūkoties kā dzīvo cilvēki sociālās aprūpes centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpmākais laiks līdz Ziemassvētkiem paies gatavojoties svētkiem. Dekorēsim māju, mācīsimies dzejoļus un dziesmas, dosimies pēc svētku eglītes, gaidīsim ciemiņus un protams arī dāvanas, jo ļoti ceram, ka Ziemassvētku vecītis neaizies garām mūsmājām.

Sirdssiltus un mīlestības piepildītus sveicienus Ziemassvētkos, no sociālās aprūpes centra “Trapene”, visiem novada ļaudīm, tuviniekiem un draugiem, lai aiznes mūsmājas iemītnieces Dzintras Saliņas uzrakstītais pārdomu vēlējums:

Tālu tālu egļu silā
Kur spīd naktīs zvaigzne zilā
Pa baltu taku Ziemassvētki nāk
Brien rūķītis pa dziļu sniegu
Tam rokā smaržīgs egles zars
Uz muguras liels dāvanu maiss
Priecīgus Ziemassvētkus
Saņemsim laimīgām sirdīm
Baltās sniegpārslas lai aiznes visas bēdas
Sirdis senam brīnumam no jauna
Ticēt lai sāk.

Informāciju sagatavoja:Inese Krievupe, SAC “Trapene” sociālā darbiniece

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.