Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Svētkus radām mēs paši

Šodien svētki, jo ir Starptautiskā sieviešu diena. Man ļoti patīk jebkura svētku diena, it īpaši, ja tā ir veltīta mums, sievietēm. Katru gadu 8. marta rītā ieplānoju papildu pucēšanās laiku, lai būtu perfekts grims un glīti saveidoti mati, izvēlos kādu burvīgu kleitu un uzkrāsoju košu lūpukrāsu. Un diena var sākties! Man ļoti nepieciešamas svētkus radīt savās sajūtās, noskaņoties tiem un būt gatavai lieliskai dienai. Jo es vēlos izjust visu burvību, sajust sevi kā daļu no visapkārt notiekošā un dalīties ar pozitīvām emocijām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku dienā sapucējusies un ar labu noskaņu izejot uz ielas, man ļoti patīk vērot cilvēkus un tur notiekošo. Šajā 8. marta rītā var manīt satrauktus vīriešus, kuri pirms darba dodas uz puķu veikalu, lai iegādātos skaistus ziedus savām kolēģēm vai meitenēm no blakus kantora. Un vakarā tie paši vīrieši dodas atkārtoti uz veikalu, lai ziedus iegādātos savām sievām, mīļotajām vai vienkārši draudzenēm. Es domāju, puiši tikpat ļoti gatavojas šai Sieviešu dienai kā pašas meitenes, jo ir taču jāizveido darāmo darbu sarakstiņš, jāsarēķina nepieciešamo puķu skaits, kāda kūciņa, konfektes un šampanietis vēl jānopērk. Loģistikai jābūt nevainojamai, lai pietiktu laiks visam ieplānotajam.

Tāpat šajā rītā uz ielas ir redzamas skaistas sievietes, kuras ir veltījušas tik daudz pūļu, lai šodien izskatītos satriecoši. Viņas veras apkārt ar ziņkārīgu skatienu, cerot, ka kāds viņas pamanīs, uzsmaidīs un izteiks komplimentu. Noteikti vislielākā interese viņām ir, vai kāds no vīriešu sarūpētajiem ziediem tiks arī viņām. Jo vairāk ziedu, jo lielāks smaids.

Arī es 8. martā gaidu savus ziedus, jo esmu skaista un brīnišķīga sieviete ar savām kaprīzēm un untumiem. Bet es drīkstu būt tāda, jo esmu sieviete. Un novēlu ikvienai nebaidīties un būt skaistai vispirms sev, lai apkārtējā pasaule to ieraudzītu un novērtētu. Un, ja nu ir gadījies tā, ka 8. martā pa ceļam neesat satikušas nevienu džentlmeni ar skaistu ziedu pušķi, tad aizejiet uz veikalu un pašas nopērciet tādus ziedus, kas visvairāk sirdij patīk. Radiet svētkus pašas un priecājieties!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šīs dienas maģiskās sajūtas, brīnumainie notikumi un satiktie pozitīvie cilvēki iedod neaprakstāmi labu sajūtu visai dienai. Vēlētos, lai šādas dienas būtu vairāk un cilvēki priecātos biežāk. Tas noteikti ir iespējams. Ir jābūt vēlmei sajust svētkus, priecāties par katru nieciņu un ņemt pretī visu, ko dzīve dod. Kā mēdzu teikt, ka dzīve var apvainoties, ja tai teiks nē kaut vienai iespējai, dāvanai, skaistam mirklim.

Novēlu katrai sievietei mīlēt sevi, justies skaistai, novērtētai un pamanītai ikdienā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.