Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas speciālisti apmeklē Pasaules slimnīcu kongresu Lisabonā

No 24. oktobra līdz 27. oktobrim, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) valdes locekle Maija Ancveriņa un sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile apmeklēja 46.Pasaules slimnīcu kongresu, kas norisinājās Portugālē, Lisabonā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasaules slimnīcu kongress ir ikgadējs Starptautiskās slimnīcu federācijas (IHF) organizēts pasākums, kas pulcē veselības aprūpes līderus, politikas veidotājus un ekspertus no visas pasaules. Kongresa mērķis ir nodrošināt platformu labākās prakses un zināšanu apmaiņai, kā arī veselības aprūpes nozares izaicinājumu un iespēju apspriešanai. Tas ir zināšanu apmaiņas, sadarbības un inovāciju strops — iespēja pulcēt starptautisko sabiedrību, lai koncentrētos uz to, ko veselības aprūpes vadītāji var mācīties viens no otra, lai uzlabotu pakalpojumu sniegšanu mājās.

Kongresa laikā bija iespējams piedalīties ekspertu vadītās sesijās, semināros un meistarklasēs, kā arī aplūkot zinātnisko tehnoloģiju un plakātu izstādes.  Kongresa programmā bija iekļauts daudzveidīgs tēmu klāsts, kur tika aplūkoti temati par darbinieku labbūtības veicināšanu, jaunu partnerību izveidi starp ieinteresētajām personām, inovatīvu pieeju demonstrēšanu, kā arī jaunu iniciatīvu uzsākšanu un labākas prakses veicināšanu. Pasaules slimnīcu kongress ir nozīmīgs notikums, lai risinātu veselības aprūpes problēmas un iespējas starptautiskā mērogā.

Maija Ancveriņa norāda: “Uzskatu, ka arī slimnīcas vadītājam zināšanās un pieredzē ir jāspēj būt līdzvērtīgam saviem padotajiem, tādēļ izmantoju iespēju piedalīties šajā starptautiskajā forumā, kurā saņēmu daudzveidīgu informāciju par pasaules slimnīcu pieredzi. Gandarījums par to, ka lietas, kuras ir aktuālas pasaulē, reizēm ar skatījumu uz nākotnes perspektīvu, jau šobrīd tiek risinātas un ieviestas mūsu slimnīcā, t.i., gan darbinieku labbūtības risinājumi, gan energoefektivitātes uzlabojumi, gan slimnīcas darbības ietekmes uz vidi samazināšana, kā arī psihiatrijas pacientu cilvēktiesību jautājumu aktualizācija, domājot arī par telemedicīnas lomas nozīmi mūsu darbā. Izmaiņas, kas ietekmē mūsdienīgu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, ir nozīmīgas un straujas. To paveicot un sekojot tam, kas notiek mums apkārt, varam nodrošināt savas slimnīcas ilgtspējību. Mums šobrīd vislielākā uzmanība jāpievērš kiberdrošības jautājumiem. Ir iegūti noderīgi kontakti, lai varētu turpināt pieredzes apmaiņas programmu ar veselības aprūpes iestādēm citās Eiropas valstīs, t.sk., arī speciālistu apmaiņas programmas HOPE ietvaros.’’

Alise Seile, Sabiedrisko attiecību speciāliste, VSIA “Strenču PNS”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.