Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Smiltenes piena” produkciju iepazīst starptautiskā mērogā

Pārstāvot uzņēmumu Dubaijā, AS “Smiltenes piens” eksporta vadītājs Ivo Šteinbergs, tirdzniecības vadītāja Linda Puķīte-Liniņa un valdes priekšsēdētāja Ilze Bogdanova. Foto: No AS “Smiltenes piens” arhīva

Līdztekus citiem pārtikas uzņēmumiem Latvijas kopstendā Starptautiskajā pārtikas izstādē “Gulfood 2022”, kas šomēnes norisinājās Dubaijā, plašākā mērogā izskanēja arī “Smiltenes piena” vārds.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Proti, uzņēmuma pārstāvji arī šajā gadā ir pabijuši pasaulē pieprasītākajā ikgadējā pārtikas, dzērienu un viesmīlības izstādē pasaulē.

AS “Smiltenes piens” valdes priekšsēdētāja Ilze Bogdanova pastāstīja, ka šī uzņēmumam ir jau piektā dalības reize izstādē Dubaijā. “Priecājamies, ka līdztekus citiem uzņēmumiem arī “Smiltenes pienam” ir tas gods pārstāvēt mūsu valsti. Priecē, ka par mūsu produkciju ir liela interese. Esam ņēmuši vērā iepriekšējo izstāžu atsauksmes un tieši tādēļ uz izstādi šajā reizē vedām sieru “Akkawi”. Par to citus gadus ir bijusi vislielākā interese, tas ir tieši šajā reģionā pieprasīts siers,” norāda I. Bogdanova un min, ka izstādē tika prezentēti arī “pasta filata” grupas sieri, proteīna dzērieni, siera kūka, biezpiena tortes, vegāniskie sieri un citi.

Viņa uzsver, ka katra šāda izstāde dod jaunu un vērtīgu pieredzi. “Mums ir iespēja redzēt, kādi jauni produkti tiek ražoti, kādas tendences redzamas nozarē. Un, protams, varam parādīt savus produktus, uzklausīt atsauksmes un viedokļus. Bet pats galvenais – atrast jaunus noieta tirgus Smiltenē ražotajai produkcijai,” saka I. Bogdanova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāmin, ka izstāde “Gulfood” ir svarīgs ikgadējs notikums pārtikas profesionāļiem, kuri vēlas iepazīt jaunākos produktus, novērtēt tirgus attīstību un sazināties ar pasaules dažādo tirgus reģionu piegādātājiem. Latvijas piensaimnieki ir pārliecināti, ka “Gulfood 2022” izstāde ir labs turpinājums eksporta produktu apjoma un daudzveidības palielināšanai.

“Smiltenes piens” izstādē piedalījās MEG Promo projekta ietvaros (projektu organizēja Latvijas Piensaimnieku centrālā savienība).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.