Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē atklāj biznesa inkubatora atbalsta vienību

B
iznesa inkubatora atbalsta vienībā Smiltenē konsultācijas sniegs vecākā projektu vadītāja Zelda Žagariņa. Tas būs nozīmīgs atbalsts Smiltenes novada uzņēmējiem, un aktīva ekonomika ir viens no pamatnosacījumiem veiksmīgai novada attīstībai, apsveicot Z. Žagariņu ar jauno darbu, uzsvēra Smiltenes novada pašvaldības vadītājs Edgars Avotiņš. Foto: Sandra Pētersone

Ceturtdien, 27. janvārī, Smiltenē, novada pašvaldības telpās Dārza ielā 3, atklāta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatora atbalsta vienība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas ir LIAA un Smiltenes novada pašvaldības sadarbības rezultāts ar mērķi radīt pēc iespējas labāku valsts finansēta atbalsta pieejamību biznesa ideju autoriem un uzņēmumiem.

Savā uzrunā LIAA direktors Kaspars Rožkalns uzsvēra, ka Smiltene atbalsta vienības atvēršanai izvēlēta novadā spēcīgi attīstītās uzņēmējdarbības dēļ, – ir rādītāji, kuros Smiltene ir tikpat jaudīga kā Valmiera.

Biznesa inkubatora atbalsta vienībā gan esošie, gan topošie uzņēmēji varēs saņemt konsultācijas  par biznesa inkubatora sniegtajām atbalsta programmām un pieteikšanās kārtību. Šī vienība izvērtēs arī uzņēmējam nepieciešamo atbalstu un koordinēs inkubatora komandas konsultācijas, inkubatora mentoru tīkla vai ekspertu piesaisti uzņēmuma attīstības izaicinājumu risināšanā, kā arī rīkos informatīvos pasākumus par inkubatora sniegto atbalstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenē apmeklētājus pēc iepriekšēja pieraksta ik nedēļu ceturtdienās un piektdienās pieņems Zelda Žagariņa. Interesentiem (viņi var būt arī no citiem novadiem) jāpiesakās, zvanot Z. Žagariņai uz tālruni 28886051 vai zvanot uz Valmieras biznesa inkubatoru, tālrunis 62401098.

Vēl tiek izskatīts jautājums, kurās dienās apmeklētāji tiks pieņemti Apē un Raunā.

Vairāk par Valmieras biznesa inkubatora un atbalsta vienības Smiltenē sniegtajiem pakalpojumiem lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdienas, 1. februāra, numurā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.