Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Silvijai Doršai – augsts valsts apbalvojums

Saskaņā ar Valsts prezidenta Egila Levita un Ordeņu kapitula 2022. gada 17. oktobra lēmumu Triju Zvaigžņu ordenis piešķirts 35 personībām, Viestura ordenis – 24 personībām un Atzinības krusts – 22 personībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri ar savu godprātīgo, nozīmīgo darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību.

Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā par Atzinības krusta kavalieri iecelta ilggadējā bijušā 11. Valkas mazpulka vadītāja, laikraksta “Mazpulks” redaktore Silvija Dorša. Jāpiebilst, ka S. Dorša ir bijusi arī ilggadējā toreizējā Valkas rajona laikraksta “Darba Karogs” un “Mūsu Zeme” redaktore. Vēl pirms nedaudz gadiem arī dažādu publikāciju autore.

Augstāko valsts apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšana plānota Latvijas Republikas Proklamēšanas
104. gadadienā, 18. novembrī, pulksten 15.30 Rīgas pilī. Ceremonija tiešraidē tiks translēta Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.