Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Saņemtas jaunas grāmatas

Smiltenes bibliotēka saņēmusi 38 jaunas grāmatas. Lasītājiem tās ir pieejamas no šodienas, 19. septembra, kas bibliotēkā ir jauno grāmatu diena.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunumi ir visām gaumēm un vecumiem, teic Līga Seržante-Jaunzema, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre.

“Lielie rudens darbi jau padarīti, un vakari kļuvuši brīvāki, lai dotos piedzīvojumos ar jaunajām grāmatām,” viņa intriģē.

Piemēram, Vācijā populārās rakstnieces Tabeas Bahas jaunākais romāns “Zīda villas mirdzums” ir aizraujošs stāsts par mīlestību, uzticēšanos un par pasaulē skaistāko audumu – zīdu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Donalda Spoto uzrakstītā biogrāfija “Odrija Hepbērna. Apburošā” vēsta par vienu no 20. gadsimta populārākajām aktrisēm Odriju Hepbērnu, kas bija sava laika elegances un stila ikona.

Savas neparastās dzīves laikā Odrija spēja skart sirdis visā pasaulē, un Donalda Spoto biogrāfija liek vēlreiz iemīlēties šajā apburošajā aktrisē, atklājot daudz satraucošu detaļu ne tikai par viņas karjeru, bet arī privāto dzīvi, teikts grāmatas recenzijā.

Grāmata “Avoti – svētie, skaistie, veselīgie, pārsteidzošie” ir tās autora Jāņa Bikšes ceļojums pa pasaules, Baltijas un Latvijas ūdens avotiem, no dažādu pasaules daļu geizeriem līdz mistisku Latvijas Velnalu avotiem un vēsturniekiem vēl uzminamām mīklām “Ķintu akā”. Piedzīvojumiem bagātajā ceļojumā tiek satikti interesanti cilvēki, uzzinātas jaunas teikas.

Tas ir tikai neliels ieskats jaunajās grāmatās, piedāvājums ir daudz plašāks, nākt uz bibliotēku un izvēlēties sev lasāmvielu aicina Līga Seržante-Jaunzema.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.