Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sākas pasākumu pieteikšana Sarunu festivālam “Lampa”

Publicitātes foto.

No 4. janvāra līdz 8. februārim ikviens ir aicināts pieteikt savu pasākumu devītajam Sarunu festivālam “Lampa”, tostarp Reģionu skatuvei. Šovasar festivāls norisināsies 9. un 10. jūnijā Cēsīs, kur, vienuviet pulcējot visdažādākos sarunu biedrus un daudzveidīgus sarunu formātus, meklēsim atbildes uz sev un visai sabiedrībai būtiskiem jautājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šogad “Lampa” aicina idejām bagātos prātus – organizācijas un indivīdus – kļūt par festivāla programmas veidotājiem. Pasākuma tēmu, formātu un dalībnieku izvēlē ierobežojumu nav, un ikviens var pieteikt savu pasākumu vienas vai pusotras stundas garumā vai pat veselu divu dienu pasākumu programmu. Tāpat kā iepriekš, “British Council” pārstāvniecība Latvijā Reģionu skatuvē konkursa kārtībā piedāvā bezmaksas dalības iespēju organizācijām un iedzīvotājiem, kuru pamata darbības vai dzīves vieta ir ārpus Rīgas un kuru pasākumu tēma pievēršas vietējām kopienām būtiskām norisēm un jautājumiem Latvijas reģionos.

“Aizvadītajā gadā sākām veidot Reģionu skatuves programmu, lai kopā ar mūsu partneriem no visas Latvijas festivālā izgaismotu reģionos aktuālas un sabiedriski nozīmīgas tēmas. Remigrācija, skolu tīkla optimizācija, vietējo kopienu attīstība, LGBTQIA+ kopienas ikdiena reģionos, sociālā uzņēmējdarbība, – šie bija tikai daži no tematiem, kas raisīja diskusijas 2022. gadā. Lai arī šogad Reģionu skatuves programma būtu tikpat vērtīga un daudzveidīga, aicinu līdzdarboties tās veidošanā un pieteikt savu pasākumu,” stāsta Zane Matesoviča, “British Council” pārstāvniecības Latvijā vadītāja. 

Papildus pasākumu pieteikšanai Reģionu skatuvē, kas labākajām idejām sniegs bezmaksas dalības iespēju, ir vēl trīs iespējas, kā kļūt par “Lampas” pasākuma rīkotāju. Ir iespējams organizēt divu dienu pasākumu programmu vai vienu pasākumu uz citām “Lampas” nodrošinātajām skatuvēm. Šā gada jaunums ir iespēja organizēt aktivitāti divu dienu garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāla apmeklējums ir bez maksas, un tā izmaksas pamatā tiek segtas no grantiem, ziedojumiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Līdzmaksājuma apmērs ir atkarīgs no izvēlētās skatuves un norises laika, taču ikvienam ir iespēja pieteikties arī bezmaksas dalībai.

Visi pieteikumi piedalās konkursā, taču festivāla pasākumu skaits ir ierobežots, tāpēc, plānojot pasākumu pieteikšanu, festivāla organizatoru komanda īpaši aicina sadarboties – apdomāt iespējas pasākumu rīkot kopā ar vēl kādu organizāciju. Savukārt 11. janvārī plkst. 16.00 visi interesenti, kas apsver iespēju pieteikt pasākumus, ir aicināti uz bezmaksas tiešsaistes semināru par pasākumu rīkošanu Sarunu festivāla “Lampa” “Facebook”lapā.

Vairāk informācijas par pasākumu pieteikšanas kārtību un festivāla norisi šeit. Sagatavo un iesniedz savu ideju laikus!

Informāciju sagatavoja: Egita Prāma, Sarunu festivāla “Lampa” programmas kuratore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.