Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sākas  bezmaksas nūjošanas nodarbības Smiltenes novadā

Foto: smiltenesnovads.lv

Galvenais ir  motivācija, lai uzsāktu vai turpinātu veikt fiziskās aktivitātes un ja līdzās ir  atbalstoši domubiedri, kas uzmundrina – saglabāt šo apņēmību kļūst vēl vieglāk!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vairākus gadus Smiltenes novada  iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt bezmaksas nūjošanas nodarbības instruktora vadībā. Nūjošanas instruktore nodarbību dalībniekiem palīdz gūt prieku un gandarījumu, kā arī daudz reiz lielāks ieguvums pēc nodarbību apmeklēšanas ir pareizas nūjošanas prasmju apgūšana. Lai sasniegtu katra individuālos mērķus – vēlamo efektu un labvēlīgu ietekmi uz veselību, jāatceras, ka nūjošana nav vienkārša pastaiga ar nūjām, kas palīdz līdzsvaram, bet  tā ir jāveic pareizi, mērķtiecīgi un ar apzinātām kustībām.

Nodarbības, kuras pulcējušas jau pastāvīgos nūjotājus, gaida aizvien jaunus nūjošanas entuziastus! Tiem, kam vēl nav savas nūjas, tiks nodrošināta iespēja saņemt nūjas. 

Pirmā nodarbība  23.aprīlī, satikšanās ar nūjošanas instruktori plkst.11.00 pie ” Pilskalna sarga ”  Drandu ielas galā,  Smiltenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maija mēnesī   nodarbības notiks, otrdienās ; 17.,24.,31. maijā.  Satikšanās ar nūjošanas instruktori plkst.19.00 pie ” Pilskalna sarga ”  Drandu ielas galā,  Smiltenē.

Lai piedalītos nodarbībās, jāievēro vairāki nosacījumi:

  • Pirms nodarbības  jāpierakstās pie nūjošanas instruktora, zvanot uz tel. 26525276 Vinetai Veismanei, vai rakstot Whatsapp
  • Tāpat iedzīvotāji tiek lūgti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt nodarbības, ja ir pamanīti kādi saslimšanas simptomi vai novērota slikta pašsajūta, kā arī iedzīvotājiem ar hroniskām slimībām izvērtēt nepieciešamību ierasties uz nodarbībām.

Informāciju sagatavoja: Anita Šteinberga, Smiltenes novada pašvaldības Sociālais dienesta sociālā darbiniece

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.