Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Saimniecības drošība – Valsts policijas ieteikumi un padomi lauksaimniekiem

FOTO: www.pexels.com

Sekojot līdzi notikumiem reģionos, jāsecina, ka pēdējos divos mēnešos aktualitāti ieguvušas degvielu zādzības no traktortehnikām Vidzemes reģionā. Arī šā mēneša pirmajā pusē ir konstatēti šādi gadījumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas dati liecina, ka šī gada septiņos mēnešos pret lauksaimniekiem ir veikti vairāk nekā 160 noziedzīgi nodarījumi. Visbiežāk lauksaimnieki saskaras ar zādzībām un to mēģinājumiem, kā arī dažādām krāpšanām.

Lai informētu lauksaimniekus par veidiem, kā iespējams pasargāt savu īpašumu, Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļa ir izveidojusi informatīvu brošūru. Tajā ir apkopoti nosacījumi un padomi, kā iekārtot un uzturēt savu īpašumu, sniegti pirkšanas un pārdošanas ieteikumi, piedāvāts kontrolsaraksts, lai pārbaudītu sava īpašuma vājās vietas, kuras būtu nepieciešams uzlabot, kā arī aprakstīta rīcība ārkārtas situācijās.

Ieguldot savas saimniecības drošības uzlabošanā, jūs varēsiet pasargāt savus līdzekļus ilgtermiņā. Tādēļ aicinām detalizēti izpētīt Valsts policijas izstrādāto brošūru un jau laikus parūpēties par savas saimniecības drošību!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja tomēr esat kļuvis par upuri, par to nekavējoties jāziņo Valsts policijai, zvanot 110!

Detalizētāka informācija un izprintējama brošūra par saimniecību īpašuma drošību ir pieejama šeit:

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.