Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Reorganizēs Drustu Novadpētniecības muzeju

FOTO: Līga Orleana

2024. gada 23. maijā kārtējā Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē pieņemts lēmums par pašvaldības iestādes “Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde” struktūrvienību “Smiltenes Novadpētniecības muzejs” un “Drustu Novadpētniecības muzejs” reorganizāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apvienošanas rezultātā Drustu Novadpētniecības muzeju plānots pievienot Smiltenes Novadpētniecības muzejam. Tas papildus esošo funkciju veikšanai nodrošinās arī Drustu muzeja darbību – krājuma glabāšanu, darba pārraudzību un veiks metodisko darbu. Uzsvars tiks liks uz krājuma darba efektīvu nodrošināšanu, muzeju sagatavošanu akreditācijas procesam, kā arī tā piedāvājuma uzlabošanu, realizējot jaunas un daudzveidīgas izstādes un ekspozīcijas.

Reorganizācijas mērķis ir uzlabot muzeju darbību, efektīvāk izmantot pieejamos resursus, uzlabot muzeju pārvaldības struktūru, veicināt kultūras mantojuma saglabāšanu un pieejamību mūsu novada iedzīvotājiem un viesiem, kā arī veicināt muzeju nozares attīstību. Nolemts, ka reorganizācijas procesam jābūt pabeigtam līdz 2024. gada 1. septembrim.

LĒMUMPROJEKTS Nr. 330

Diāna Valtere, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.