Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Raunas un Drustu pagasta uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki kopā kaļ nākotnes plānus

Foto: No “Facebook”

15.februāra vakarā Raunas kultūras centrā tikās Raunas un Drustu pagastu uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki, lai pārrunāt uzņēmēju iesaisti, intereses un vajadzības, kā arī kopīgi veidot nākotnes plānus jaunajā gadā, nu jau arī jaunā – Smiltenes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar ievadvārdiem visus klātesošos uzrunāja Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Edgars Avotiņš. Sarunu turpināja Latvijas Investīciju aģentūras Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Juris Čeičs. Kā veicināt un atbalstīt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Smiltenes novadā.

Justīne Buliņa pastāstīja par tūrisma uzņēmējiem Raunas novadā un to sadarbību Līdz šim. Par biznesa ideju konkursu, dalību gadatirgos, līdzdalību tūrisma aktivitātēs un izstādēs, par iesaisti vietējos un starptautiskos projektos, uzņēmēju ikgadējām sapulcēm, deputātu vizītēm pie uzņēmējiem, iesaisti Raunas kultūras notikumu veidošanā, kopīgā zīmola – radīts Raunā- radīšanu.

Sarunu turpināja Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks attīstības jautājumos Mārtiņš Ulāns par Raunas industriālās teritorijas attīstību, iecerēm un projektu. Savukārt Smiltenes novada pašvaldības attīstības un plānošanas nodaļas vadītājā Ieva Dille pastāstīja par uzņēmējdarbības ideju konkursu Smiltenes novadā kā arī par jauno uzņēmējdarbības platformu “Facebook” kontā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā ierasts ik gadu, neizpalika arī tūrisma un kultūras aktualitātes Raunā. Par tām pastāstīja Raunas TIC speciāliste Kintija Krumholce un Kultūras centra vadītāja Linda Vecgaile. Uzņēmēji kā ierasts tika aicināti atrast savu lomu lielākajos Raunas kultūras un tūrisma notikumos – Mājas kafejnīcu dienās, Viduslaiku dienā Ronnenburgā un festivālā ,,Rodam Raunā”.

Pēc kafijas pauzes darbs norisinājās grupās apspriežot aktualitātes, dibinot jaunus kontaktus un ieceres, pārrunājot industriālās teritorijas un tūrisma nākotni.

Informāciju sagatavoja: Pasākuma organizētāji

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.