Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pusstundas laikā izdodas atrast nepieciešamo mantu daudzbērnu ģimenei

Foto: pixabay.com

Šonedēļ Valkas novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Natālija Dubrovska sociālajos tīklos aicināja līdzcilvēkus atbalstīt kādu daudzbērnu ģimeni, kurai bija nepieciešama automātiskā veļas mazgājamā mašīna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

N. Dubrovska stāsta, ka pusstundas laikā atsaukušies vairāki labvēļi.

“Pēc lūguma ievietošanas sociālajos tīklos pusstundas laikā atsaucās trīs ziedotāji, tostarp arī no Cēsu puses. Mēs, ja vien ir iespējams, pēc nepieciešamajām mantām varam aizbraukt pakaļ, ja tas nav pārāk tālu. Priecājamies par jebkādu vēl labi lietojamu sadzīves tehniku – veļas mazgājamām mašīnām, ledusskapjiem, plītiņām un elektriskajiem ūdens sildītājiem –, jo tās trūcīgām, maznodrošinātām un arī daudzbērnu ģimenēm ir vajadzīgas lietas, kas mēdz iziet no ierindas. Lūdzu, nepiedāvājiet vecos padomju laika televizorus, jo tādus neviens neņem. Tie mums noliktavā tik aizņem vietu. Man, lūdzot ziedot kādu nepieciešamo lietu, vienmēr ir veicies – mūsu cilvēki ir ļoti atsaucīgi. Atceros, ka burtiski pusstundas laikā Ukrainas kara bēgļiem sagādājām ledusskapi. Tas izdevās, pateicoties tikai labiem cilvēkiem.”

Ja kādam savā saimniecībā vairs nav nepieciešama iepriekš nosauktā sadzīves tehnika, var sazināties ar N. Dubrovsku, zvanot uz mobilo tālruni 29452453. Nepieciešamības gadījumā pēc ziedotās lietas var aizbraukt arī ar Sociālā dienesta transportu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.