Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pirmajā pieteikšanās dienā – milzīga tirgotāju interese

Pirmajā pieteikšanās dienā uz 19. Lielo labdarības robežtirgu Valkā un Valgā pieteikušies jau 211 tirgotāji. Foto: Inga Karpova

Gatavojoties 19. Lielajam labdarības robežtirgum, kas notiks 6. un 7. maijā dvīņu pilsētās Valkā un Valgā, pirmajā pieteikšanās dienā elektroniski pieteicās 211 tirgotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja tūrisma speciāliste Laura Krastiņa stāsta, ka pirmajā pieteikšanās dienā, 14. martā, pirmajās 20 minūtēs elektroniski saņemti vairāk nekā 80 tirgotāju pieteikumi.

“Tirgotāju aktivitāte ir milzīga. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, priecājamies, ka tirgotājiem ir vēlme apmeklēt robežtirgu. Paplašinot tirgošanās teritoriju un tajā iekļaujot atjaunotā Putraskalna teritoriju, plānojam uzņemt vairāk nekā 400 tirgotāju. Pieteikšanās notiek tikai elektroniski, un to var paveikt vēl līdz 14. aprīlim,” atgādina L. Krastiņa.

Pirmo reizi robežtirgus ietvaros notiks Jauniešu tirgus. To rīko Valgas attīstības aģentūra kopā ar Valgas pilsētas domi. Jauniešu gadatirgus notiks sestdien, 6. maijā, no pulksten 9 līdz 14.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu gadatirgū aicināti piedalīties jaunie cilvēki vecumā no 13 līdz 21 gadam ar saviem uzņēmumiem. Arī minifirmas un skolēni, kuri reģistrējuši skolēnu uzņēmumu Junior Achievment Eesti vai Junior Achievment Latvija reģistrācijas sistēmā, ir laipni aicināti tirgoties ar produktiem un pakalpojumiem.

“Dalība Jauniešu gadatirgū dos iespēju jauniešu uzņēmumam gūt pieredzi starptautiskā, plaši zināmā notikumā, reprezentēt savu jauniešu uzņēmumu un produktus, kā arī savu izglītības iestādi un novadu plašākā mērogā,” uzsver L. Krastiņa. Viņa atklāj, ka pēc Jauniešu tirgus ap pulksten 14.30 notiks Jauniešu tirgus konkursa un “Nupp Nokib” uzņēmējdarbības konkursa labāko apbalvošana. Pēc tam pulksten 15 būs Igaunijā labi pazīstamās rokgrupas “SIBYL VANE” koncerts. L. Krastiņa uz šo koncertu iesaka līdzi paņemt piemērotus apavus dejošanai.

“SIBYL VANE” ir sieviešu vadīts alternatīvā roka trio, un viena no ievērojamākajām Igaunijas rokmūzikas grupām. Apvienojot indiepopa ar postpanka atdzimšanu un 90. gadu alternatīvā roka elementiem, “SIBYL VANE” izteiksmīgā un melanholiskā skanējuma pēdējo pieskārienu piešķir grupas dziedātājas, dziesmu autores un ģitāristes Helēnas Randlahtas unikālā un harizmātiskā balss. Grupas spēcīgā un harizmātiskā klātbūtne uz skatuves iepriecinājusi kritiķus un publiku dažādās Eiropas valstīs.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai notiks arī robežtirgus balle. L. Krastiņa skaidro, ka balles nebūs, jo lielā ballēšanās notiks Valkas un Valgas pilsētu svētku ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.