Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pieejams ES fondu finansējums veselības un darbspēju ekspertīzes pakalpojumu uzlabošanai

Foto: freepik.com

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi ierobežotu projektu atlasi par Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu, ko paredzēts ieguldīt Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas pakalpojumu uzlabošanā. No Eiropas Sociālā fonda Plus (ESF+) šim mērķim paredzēti 0,85 miljoni eiro.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labklājības ministrijas izstrādātās ES fondu programmas mērķis ir paaugstināt personu ar invaliditāti vai funkcionēšanas ierobežojumiem apkalpošanas efektivitāti un kvalitāti, samazinot  invaliditātes ekspertīzei patērējamo laiku, kā arī stiprināt Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas nodarbināto profesionālās spējas.

Projekta iesniegums Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai jāiesniedz CFLA līdz š.g. 29. septembrim, savukārt projekta īstenošana jāpabeidz ne vēlāk kā līdz 2029. gada 31. decembrim.

Projekta īstenošanai pieejamais ESF+ finansējums ir 850 000 eiro un valsts budžeta līdzfinansējums 150 000 eiro. Projektu atlases dokumentācija pieejama CFLA  tīmekļvietnē cfla.gov.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ES fondu atbalsts paredzēts ES kohēzijas politikas programmas 2021.–2027. gadam 4.3.6. specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt nabadzības vai sociālās atstumtības riskam pakļauto cilvēku, tostarp vistrūcīgāko un bērnu, sociālo integrāciju” 4.3.6.2. pasākuma “Atbalsta pasākumi Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas klientu apkalpošanas efektivitātes un kvalitātes uzlabošanai, speciālistu profesionālo spēju, invaliditātes informatīvās sistēmas procesu un funkcionalitātes pilnveidei” ietvaros.

Informācija par visām projektu atlasēm pieejama CFLA tīmekļvietnes sadaļā “Projektu atlases”.

Informāciju sagatavoja: Ieva Luste, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.