Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Piedāvā rehabilitāciju darbspēju atgūšanai

Sociālās integrācijas valsts aģentūra aicina ikvienu personu, kas izgājusi medicīnisko rehabilitāciju stacionārā vai dienas stacionārā, interesēties par iespējām saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumu. Šobrīd uz sociālo rehabilitāciju rindu nav, un to var saņemt nekavējoties pēc pieteikšanās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālās rehabilitācijas pakalpojums palīdz atjaunot darbspējas un integrēties sabiedrībā pēc traumām, negadījumiem vai citām saslimšanām, kas ietekmē cilvēka spējas strādāt vai veikt ikdienas pienākumus.

Pakalpojums ietver valsts apmaksātu novērtēšanu un individuālā rehabilitācijas plāna sagatavošanu, kam seko konsultācijas un nodarbības grupā vai individuāli ar dažādiem speciālistiem, medicīniskā uzraudzība un aprūpe, ārstnieciskās procedūras, kā arī izglītojoši brīvā laika pavadīšanas pasākumi. Visas rehabilitācijas laikā klientiem tiek nodrošināta arī izmitināšana, ēdināšana un speciālistu atbalsts.

Par iespējām saņemt pakalpojumu personas tiek aicinātas interesēties medicīniskās rehabilitācijas laikā pie speciālistiem. Pēc medicīniskās rehabilitācijas pabeigšanas personas var pieteikties rehabilitācijas kursam ne vēlāk kā divu mēnešu laikā, iesniedzot dokumentus Sociālajā dienestā. Sociālās integrācijas valsts aģentūra izvērtē iesniegtos dokumentus un piešķir rehabilitācijas pakalpojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIVA ir labklājības ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt profesionālo rehabilitāciju un iegūt profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Informāciju sagatavoja: Santa Glušina, SIVA sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.