Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Patīkami pārsteidz ziņa par laimestu

Laikraksta “Ziemeļlatvija” reklāmas projektu vadītāja Līga Orleana (no labās) pirmdienas rītā nodeva dāvanu karti un e-avīzes piekļuves kodus konkursa uzvarētājai Jūlijai Kīslerei-Dzenei. Foto: Ilze Fedotova

Nupat reģionālā medija “Ziemeļlatvija” “Facebook” kontā tika izsludināts konkurss, bija jāatbild uz vienkāršu jautājumu – kur iespējams lasīt digitālo laikrakstu “Ziemeļlatvija”. Pareizā atbilde – digitālo laikrakstu “Ziemeļlatvija” jeb e-avīzi var lasīt viedtālrunī lietotnē “REĢIONU MEDIJI” vai datorā vietnē e-avize.regionumediji.lv. Uzvarētājs ir noskaidrots. Šajā reizē laimējās valcēnietei Jūlijai Kīslerei-Dzenei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa laimējusi automazgātavas “PUTO” dāvanu karti 50 eiro vērtībā un iespēju lasīt laikraksta “Ziemeļlatvija” e-avīzi bez maksas vienu mēnesi savā tālrunī.

Taujāta, vai bieži sanāk piedalīties loterijās, Jūlija atklāj: “Es ļoti reti piedalos loterijās. Kaut kā vienmēr ir šķitis, ka veiksme nebūs manā pusē. Šoreiz izlēmu, ka noteikti jāpiedalās. Biju tik pārsteigta, ka savu vārdu ieraudzīju loterijas rezultāta paziņošanā.”

Viņa noteikti iesaka arī citiem piedalīties konkursos un izjust to prieku par kādas balviņas saņemšanu. Iegūtais laimests valcēnietei būs noderīgs, jo viņa katru dienu lieto automašīnu, braucot uz darbu un atpakaļ. “Tā kā pati esmu aktīva auto lietotāja, “PUTO” karte ļoti noderēs, sakopjot savu auto. Izmantoju “PUTO” automazgātavu ļoti bieži. Tātad dāvanu karte noteikti tiks likta lietā jau tuvākajā laikā,” norāda Jūlija un uzsver, ka arī laikraksta “Ziemeļlatvija” e-avīzes lietošana tiks apgūta tuvākajā laikā. “Redzot, kā mūsdienās uz priekšu virzās digitālās tehnoloģijas, noteikti jāizmanto iespējas, ko tās arī paredz. Proti, arī lasīt laikrakstu “Ziemeļlatvija”. E-avīze ir laba alternatīva, kā saņemt aktuālāko informāciju par savā novadā notiekošo. Jo ne vienmēr izdodas apsēsties krēslā un baudīt papīra formāta avīzes lasīšanu. Reklāmas projektu vadītāja paskaidroja un parādīja, kā es varu piekļūt digitālajai avīzei savā tālrunī vai datorā. Patiesībā, nekā sarežģīta, tāpēc ar prieku izmantošu arī šo bonusu no dalības loterijā,” viņa saka.

Tikmēr SIA “Laikraksts Ziemeļlatvija” reklāmas projektu vadītāja Līga Orleana saka paldies visiem (vairākiem desmitiem aktīvo interneta lietotāju) par dalību konkursā un uzsver, ka arī turpmāk “Ziemeļlatvijas” kontā sociālajos tīklos tiks izspēlētas vērtīgas balvas, vien atliek būt vērīgiem un nenokavēt īsto brīdi dalībai konkursos.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.