Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība skaidro Smiltenes pilsētas centra bruģa drupšanas iemeslus un risinājumus

Attēlam ir ilustratīva nozīme. Foto: brikers.lv

Smiltenes novada pašvaldība ir vairākkārt saņēmusi iedzīvotāju sūdzības par jaunieklātā bruģa drupšanu Smiltenes pilsētas centrā. Ceturtdien, 14. aprīlī, tika veikta apsekošana, lai konstatētu bojājumu apmērus, skaidrotu drupšanas potenciālos iemeslus un lemtu par tālāku rīcību problēmas risināšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apsekošanā piedalījās Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskās nodaļas vadītājs Ingars Veismanis un būvinženieris Andris Jaunpetrovičs, uzņēmuma  “Brikers Latvija” ražošanas vadītājs Ints Narovskis un SIA “8CBR” projektu vadītājs Aldis Šaicāns.

Smiltenes pilsētas centra pārbūves projekta “Baznīcas laukuma posmā no Marijas ielas līdz Daugavas ielai un Daugavas iela posmā no Baznīcas laukuma līdz Abulas ielai pārbūve” ietvaros būvnieks – uzņēmums SIA “8CBR” – ir veicis bruģa ieklāšanas darbus, kam materiālus izgatavojis uzņēmums “Brikers Latvija”. Šajā pavasarī novērota pastiprināta bruģa drupšana, īpaši, gājēju ietves daļā. Apsekošanas laikā tika secināts, ka visnopietnākie bojājumi vērojami Baznīcas laukumā, posmā no Kalna līdz Marijas ielai.

“Brikers Latvija” ražošanas vadītājs I. Narovskis atzina, ka bruģa drupšana ir uzņēmuma atbildībā. Lai gan ražošanas process, kā arī saražotās preces kvalitāte, tiek rūpīgi uzraudzīta, šoreiz, jāsecina, radies ražošanas brāķis. Iemesli tam varot būt dažādi, un tie tiks skaidroti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums ir apņēmies veikt bojātā bruģa seguma nomaiņu par saviem līdzekļiem pēc iespējas ātrāk. Apsekošanas noslēgumā būvnieks un bruģa izgatavotājs lēma turpināt detalizētākas sarunas, lai vienotos par nomaināmā bruģa apjomu, nomaiņas veidu un darba izpildes termiņiem. Detalizētāka informācija būs pieejama nākamās nedēļas laikā interneta vietnē www.smiltenesnovads.lv. Lūdzam sekot informācijai!

Informāciju sagatavoja: Madara Mūrniece, zīmolvedības un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.