Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība lemj par ūdens pievešanu mazdārziņu laistīšanai

Foto: pixabay.com

“Vai šogad uz mazdārziņiem – dārzkopības kooperatīvos “Alieši” un “Celtnieks” – pašvaldība  vedīs ūdeni, lai cilvēki varētu aplaistīt dārzu? Zinu, ka katru gadu veda, taču šogad ir klusums par šo tēmu. Pirms kāda laika pa ausu galam dzirdēju, ka vairs neplāno pievest ūdeni,” “Ziemeļlatvijai” jautā kāda lasītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības domes sēdē, kas notika 25. maijā, deputāti diskutēja par ūdens pievešanas laistīšanai mazdārziņu teritorijās “Alieši” un “Celtnieks” maksas apstiprināšanu.

Novada pašvaldības izpilddirektora pienākumu izpildītājs Rolands Rastaks skaidro, ka Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas rīcībā ir nepieciešamie resursi un tehnika, lai šādu pakalpojumu iedzīvotājiem spētu nodrošināt. Domes sēdē ūdens pievešanas pakalpojuma izmaksu segšanai bija nepieciešams apstiprināt aprēķināto izcenojumu. Deputāti apstiprināja maksu viena kubikmetra ūdens pievešanai – 22,97 eiro apmērā bez pievienotās vērtības nodokļa. Deputāti noteica, ka šo maksu iekasēs par pilniem kubikmetriem un mazākais iespējamais apjoms ir viens kubikmetrs.

R. Rastaks skaidro, – ja dārzkopim būs nepieciešams tikai pāris spaiņu ūdens, viņam tik un tā būs jāmaksā par vienu kubu ūdens.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.