Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pārveido Smiltenes pasta nodaļu

Foto: lv.polomap.com

Valsts akciju sabiedrība “Latvijas Pasts” ir realizējusi pārmaiņu projektu 44 pasta nodaļu dizainā un funkcionālajā nodrošinājumā visā Latvijā, tai skaitā Smiltenes pasta nodaļā – atjaunojusi vizuālo tēlu, uzlabojusi funkcionalitāti un klientu un darbinieku ērtības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajās nodaļās ir veikts kosmētiskais remonts, pārveidotas apkalpošanas letes, ieviests moderns tirdzniecības aprīkojums, pārskatīts un atjaunots tirgojamo preču sortiments, kā arī radīts vienots dizains atbilstoši uzņēmuma vizuālā standarta vadlīnijām, informē Gundega Vārpa, VAS “Latvijas Pasts” Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja.

Pārmaiņu projekts ļauj klientiem saņemt pakalpojumus un iegādāties preces mūsdienīgā un ērtā vidē, radot pozitīvu gaisotni gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem.

VAS “Latvijas Pasts” valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns uzsver, ka “Latvijas Pastam” vēsturiski izveidojies vairāku simtu pasta nodaļu tīkls. “Esam sazarotākais uzņēmums visā valstī. Tāpēc jo būtiskāk virzīties uz 21. gadsimtam atbilstošas vides veidošanu klientu apkalpojošajā sfērā. Mūsu plānos ir kļūt arvien atvērtākiem un klientiem draudzīgākiem, un pirmās 44 nodaļas ir tikai sākums tam, kādi gribam izskatīties gan klientu, gan darbinieku acīs, strādājot un piedāvājot pakalpojumus,” informē Mārcis Vilcāns.

“Latvijas Pasts” nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.