Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Par cilvēkiem īstajā vietā

Izmantojot iespēju izteikt viedokli, šoreiz gribu pateikt paldies visiem tiem cilvēkiem, kuri rūpējas par mūsu drošību. Šoreiz gan vairāk par tiem, kuri gādā, lai slidenā laikā, ejot pa ietvi, nenogāztos garšļaukus, un par tiem, kuri sadzīves avārijas gadījumā pēc izsaukuma uz karstām pēdām steidz palīgā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā nu ir sanācis, ka kopš gada sākuma trīs reizes esmu zvanījusi SIA “Valkas Namsaimnieks” avārijas dienestam. Pirmo reizi zvanīju trijos naktī, jo pirmā stāva kaimiņienei – 80 gadus vecai pensionārei – no otrā stāva dzīvokļa gāzās ūdens. Izrādās, ka šoziem tā bijusi liela liga, jo cilvēki nekurina savus mājokļus. Kāds to nedara apzināti, lai taupītu malku, vai arī ar savu dzīvesveidu nonācis tiktāl, ka viss ir pilnīgi vienalga. Cits ziemas sezonā aizbrauc auksto laiku pārlaist pie radiem, bet lielajā salā ūdens caurules aizsalst, plīst un nodara neiedomājamu kaitējumu apakšējo stāvu kaimiņiem.

Piecelta no saldākā miega, izspūrusi un nesaprašanā, kas vispār notiek, zvanīju avārijas dienestam. Godavārds, dienesta darbinieks piecu minūšu laikā bija klāt. Bez jelkādas neapmierinātības par to, ka pamodināts, ātri noreaģēja, visai mājai atslēdza ūdens padevi un teica, lai pulksten 8 no rīta gaidām santehniķus. Jau no paša rīta vīri bija klāt un mierīgi bez stresa darīja savu darbu. Tiešām es nevienam nenovēlu ko tādu piedzīvot, ka dzīvoklī no griestiem un no lustrām kā ūdens kritums gāžas ledusauksts ūdens. To redzot, saproti, ka bez šiem santehniķiem un elektriķiem neiztikt – viņi tiešām dara darbu, kas nepieciešams cilvēkiem.

Pagājušajā nedēļā divas dienas pēc kārtas arī nācās izsaukt avārijas dienesta vīrus, un ne par vienu no šiem trim dežurantiem nav sakāms neviens slikts vārds. Plūdi kaimiņienes dzīvoklī bija atstājuši nopietnas un pat dzīvībai bīstamas sekas saistībā ar elektroinstalāciju. Taču visi darbinieki bija laipni, zinoši, profesionāli un paveica visu, kas viņu spēkos. To pašu saku par savas mājas sētnieci, kura pat brīvdienās no mājas durvīm līdz ielai un atkritumu urnai bagātīgi nokaisa smiltis. Pati vairākkārt esmu rakstījusi par valcēniešu iebildumiem par sētnieku darbu, bet mūsu mājas iedzīvotāji savu sētnieci slavē un vēl viņai labu veselību. To pašu vēlam arī avārijas dienesta vīriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.