Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Paldies, ka esam gaidīti

Teikšu godīgi, ikdienā, darot savu darbu, tādu prieka mirkļu, kad kaklā iemetas kamols un acīs ieskrien saviļņojuma asara, ir maz. Vairāk ir tā ikdienišķā, kad tiekamies un uzklausām cilvēkus, lai tos intervētu, runājam par labām un ne tik labām lietām, kas saistītas ar topošā raksta tematiku. Protams, ir gandarījums, kad sanāk labs raksts, kad izdodas ietekmēt kādu procesu vai atrisināt kādu problēmu, bet tas ir mūsu darbs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada sākums ienes nelielu korekciju šajos ikdienas darbos, jo janvārī notiek tradicionālā laikraksta abonentu izloze un mēs tiekamies ar tiem, kas laimējuši. Ir tik patīkami par to nieku, ko mēs esam sarūpējuši dāvanās pretī saņemt siltus vārdus, uzmundrinājumu un pateicību. Ir tik patīkami redzēt prieku cilvēku sejās. Ikdienā patiešām mēs pat varbūt neapzināmies, ka tik daudzi cilvēki gaida laikrakstu kā draugu, kā kaut ko svarīgu. Ir tik aizkustinoši dzirdēt , ka “Ziemeļlatvija” ir kā ģimenes loceklis, ka izlasa laikrakstu no pirmās līdz pēdējai lapai, ka, neskatoties uz maciņa biezumu, avīzītei naudu atlicina. Paldies jums! Milzīgs un no sirds, ka novērtējat mūsu darbu un aplieciniet to ar savu naudas maku.

Ja mūsu laimētāji patiešām neskopojas ar sirsnīgiem vārdiem un pateicību, tad gadu no gada kādi no tiem, kuriem veiksme neuzsmaida, piezvana un aizdomīgi pajautā, vai viņš maz ir sarakstā, jo nekad neesot laimējis. Jā, izlozē piedalās visi mūsu abonenti neatkarīgi no tā, vai viņi laikrakstu abonē pastā, pie pastnieka, redakcijā vai nokārtojuši automātisko maksājumu. Kāda kundze katru janvāri man jautā, kā tas var būt, ka viņa un divas viņas draudzenes nekad nelaimē. Viņas neticot, ka esot sarakstā. Ak, mīļās kundzes! Lielākā daļa, kā jau visās loterijās, diemžēl nevinnē. Abonentu ir vairāk kā tūkstotis, bet dāvanu… ai, ai, daži desmiti. Jāteic, ka mūsdienās loterijas vairs nenotiek kā senāk, kad fiziski ir sagrieztas papīra lapiņas, saliktas loterijas kastē un kāds no tās izvelk laimīgo. Mūsdienās loterijas tiek piereģistrētas un tās notiek datorā platfomā, kur dators izmet ciparu, kuram atbilst abonents sarakstā. Jā, loterijās veiksme nesmaida visiem, tas fakts, bet dažiem smaida bieži un tas arī ir fakts. Mums ir abonenti, kuri laimēja pērn un laimēja šogad. Un ko tur padarīt? Vien pabrīnīties un papriecāties, ka otram veicas. Bet ne jau dāvanu dēļ kāds abonē laikrakstu, vai ne?

Paldies, ka abonējat! Paldies, ka lasāt! Bez jums mūsu darbam nav nozīmes.   

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.