Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pagasta svētkos atvadīsies no Drustu skolas

Foto: wikimedia.org

Šo sestdien, 5. augustā, svētkus svinēs Smiltenes novada Drustu pagasts. Ik gadu šis pasākums notiek tajā pašā dienā, kad Drustu kapu svētki, bet šogad klāt nāks vēl kāds savā ziņā skumjš brīdis – atvadas no Drustu skolas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka atbilstoši Smiltenes novada domes lēmumam Raunas pamatskolas Drustu pagasta mācību realizācijas vieta no šī gada 1. septembra īstenos tikai pirmsskolas izglītības programmu, kas atradīsies līdzšinējās pirmsskolas telpās, bet pamatizglītības programmas no 1. līdz 6. klasei realizēšana Drustos tiks pārtraukta. Drustos skolas vairs nebūs.

“Pagasta svētki būs pēdējā iespēja visiem sanākt kopā un vēl pabūt skolas ēkā,” teic Drustu tautas nama vadītāja Sandra Meija.

Līdz ar to Drustu pagasta svētku programmu no pulksten 17 līdz 20 papildinās salidojums absolventiem un skolotājiem Drustu skolā: koncerts, skolas apskate, sarunas un mūzika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paši svētki sāksies pulksten 10 pie Drustu tautas nama ar motociklu parādes braucienu pa ciemata ielām līdz estrādei, kur līdz  pulksten 14 būs tirdziņš, koncerti un dažādas aktivitātes lieliem un maziem. Pasākumu vadīs dziedošais aktieris Juris Hiršs.

Vakarā no pulksten 20 Krogus ezera krastā būs koncerts (dziedās Elizabete Gaile, varēs dzirdēt bungu spēli), bet pulksten 22 sāksies balle, tajā muzicēs Kaspars Markševics.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.