Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Novadā sākusies ideju vākšana Mēru muižas aizstāvībai

Vai tas ir jau akmenī iecirsts, ka Mēru muiža, neskatoties ne uz ko, ir jāpārdod? Vai tomēr ir iespējams rast kopsaucēju un ieklausīties sabiedrībā, kura šim viedoklim nepiekrīt?

Tādus jautājumus pirmdienas, 18. septembra, vakarā Mēros notikušajā iedzīvotāju un vietvaras sapulcē Bilskas pagasta iedzīvotājs Einārs Broms adresēja Smiltenes novada deputātiem – gan tiem pieciem, kuri bija klāt, gan arī tiem 10, kuru krēsli palika tukši.

Citur logi spīd par naudu

Mēri ir mazs ciemats Smiltenes novada Bilskas pagastā, bet tovakar par tādu jēdzienu kā “mazs” runāt nevarēja. Atsaucoties Smiltenes novada iedzīvotāju Alises Milleres, Signes Bokas un Rolanda Bokas aicinājumam un neraugoties uz vēlo vakara stundu, uz tikšanos ar Smiltenes novada domes deputātiem ieradās tik daudz ļaužu, ka Mēru muižā esošā novadpētniecības muzeja zālē visiem vietas nepietika. Pasākumu nācās pārcelt uz tuvējā Birzuļu tautas nama zāli. Arī tur visiem sanākušajiem sēdvietu bija par mazu, tika atnesti papildu krēsli, bet daudziem cilvēkiem tik un tā nācās stāvēt kājās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.