Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noslēgušies būvniecības darbi Valgas-Valkas dvīņu pilsētu kopējās atpūtas zonā

Foto: Toms Simtiņš

Noslēgušies būvniecības darbi Valgas-Valkas dvīņu pilsētu kopējās atpūtas zonā, atliek iesniegt visu dokumentāciju, lai teritoriju varētu nodot ekspluatācijā, kā arī jāiesniedz gala atskaite projektam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbus veica SIA “Limbažu ceļi”, autoruzraudzību veica SIA “BM-Projekts” un būvuzraudzību veica SIA “Somniar”. 

Valkas un Valgas pašvaldības īsteno kopīgo projektu “Renewing and developing Valga-Valka twin town common recreational area” (“Valgas-Valkas dvīņu pilsētu kopējās atpūtas zonas atjaunošana un attīstīšana”), identifikācijas Nr. Est-Lat181. Projekts tiek īstenots INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma 2014 – 2020 ietvaros. Projekta vadošais partneris ir Valgas pašvaldība, Valkas novada pašvaldība ir projekta partneris. Projekts bija jāīsteno līdz 2022. gada 31. decembrim. 

Projekta attiecināmās izmaksas abām pašvaldībām kopā ir 3 061 138,06 EUR, ERAF kopējais līdzfinansējums ir 787 216,73 EUR. Valkas novada pašvaldības kopējais projekta budžets ir 2 598 068,16 EUR, t.sk., ERAF līdzfinansējums 393 607,32 EUR, un pašvaldības līdzfinansējums 2 204 460,84 EUR. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild autors un tā neatspoguļo Igaunijas – Latvijas programmas vadošās iestādes oficiālo viedokli.

Informāciju sagatavoja: Toms Simtiņš, projektu vadītājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.