Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Neatliekamās palīdzības mašīna nogādāta Ukrainā

Publicitātes foto.

Šonedēļ pateicoties Daiņa Aļeksējeva iniciatīvai un apņēmībai Ukrainā, Čerņigivas apgabala bērnu slimnīcai, nogādāta neatliekamās palīdzības mašīna, kurai ziedojumus vāca Alūksnes un Apes novada fonds, piesaistot arī “Ziedot.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes un Apes novada fonda pārstāve Astrīda Harju ir gandarīta un priecīga, ka sadarbojoties vairākām organizācijām un cilvēkiem, ir izdevies sniegt būtisku atbalstu kara postītajai Ukrainai. “Neatliekamās palīdzības mašīna tika iegādāta septembra beigās, īsā laikā aprīkoja un šonedēļ tā nonāca Ukrainā. Ir paveikts fantastisks darbs! Paldies galvenajiem ziedotājiem – Dainim Aļeksējevam un Normundam Rozentālam, kā privātpersonām un SIA “Saukas kūdra”, kuri ziedoja līdzekļus mašīnas iegādei, aprīkojumam un medikamentiem 29 tūkstošus eiro apmērā. Akcijas iniciators bija D. Aļeksējevs, kurš pats personīgi devās uz Vāciju iegādāties mašīnu un šonedēļ to kopā ar palīdzības kravu nogādāja Ukrainā,” teic A. Harju.

Ziedojamu vākšana neatliekamās palīdzības mašīnai notika arī platformā “Ziedot.lv”. Mēneša laikā 309 personas ziedoja 10 743, 90 eiro. “Uz Čerņigovas bērnu apgabala slimnīcu nogādāta ātrās palīdzības automašīna un medicīnas aprīkojums 29 006 eiro vērtībā, ka arī no biedrības “Sauleskalns” Smiltenē segas, dvieļi un higiēnas preces. Savukārt uz Novhorodas rajona centra primārās veselības aprūpes centru aizvestas medicīnas preces 11 028 eiro vērtībā,” norāda A. Harju.

D. Aļeksējevs ir gandarīts par paveikto. “Izdevās izpildīt bērnu slimnīcas lūgumu, tomēr sajūtas ir divejādas, jo neizdevās nokomplektēt neatliekamās palīdzības automašīnu ar vajadzīgo aprīkojumu, lai tā būtu pilnvērtīga bērnu reanimācijas mašīnas. Pietrūka finansējums un nebija arī pieejams viss vajadzīgais,” neslēpj D. Aļeksējevs. Ukraiņi par sniegto palīdzību ir ļoti pateicīgi, jo slimnīcai bija vien četras ātrās palīdzības mašīnas.

Informāciju sagatavoja: Alūksnes un Apes novada fonds

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.