Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Mūsdienīgi kafijas automāti izcilu dzērienu baudīšanai

Kafija – tā nav tikai ikdienas mundruma deva, tā ir arī daļa no socializēšanās, bez kā neiztikt ne ikdienas gaitās, ne saviesīgos pasākumos. Domājot par cilvēku ērtībām, arvien biežāk kafijas automāti tiek uzstādīti ne vien uzņēmumos, lielveikalos un citās sabiedriskās vietās, bet arī ārpus telpām.

Ja arī Jūs plānojat uzstādīt kafijas automātu savā uzņēmumā vai tā teritorijā, turpiniet lasīt un uzziniet, kādas iespējas Jums būtu vispiemērotākās!

Kafijas automāta iegāde

Ja vajadzīgs kafijas automāts birojam, atkarībā no vēlmes un vajadzības, varat izvēlēties kādu no espresso vai kapsulu automātiem.

Uzņēmumā var noderēt arī tā saucamais tirdzniecības automāts ar īstu pienu, kas bieži sastopams arī veikalos un kafejnīcās.

Kafijas serviss

Sabiedriskās vietās ar lielu apmeklētāju plūsmu lielisks risinājums ir dzērienu un uzkodu automāti. Tie var tikt uzstādīti gan iekštelpās, gan arī ārpus tām, nodrošinot ērtu pieejamību.

Lai uzstādītu šādu kafijas automātu, viss, kas vajadzīgs – izvēlēties prasībām atbilstošu kafijas servisu. Par pārējo gādās servisa darbinieki – gan palīdzot saprast, kurš risinājums būs piemērotākais, gan to uzstādot un nodrošinot atbilstošu apkopi. Izvēloties labu kafijas servisu, Jums vienmēr būs pieejami teicamas kvalitātes dzērieni.

Kafijas pasaule – kvalitatīva kafija un izcils serviss

Ja Jums ir aktuāla gardas un aromātiskas kafijas pieejamība iekštelpās vai ārpus tām, ieskatieties uzņēmuma ‘’Kafijas pasaule’’ piedāvājumā, kur atradīsiet daudzveidīgus risinājumus – gan espresso un kapsulu kafijas automāti, gan tirdzniecības automāti, kur iespējams iegādāties ne vien kafiju, bet arī citus dzērienus un uzkodas. Uzņēmums nodrošina dažādus risinājumus un labāko servisu, kas strādā visu diennakti.

‘’Kafijas pasaule’’ lepojas ar saviem klientiem – lielākajām augstskolām, tirdzniecības centriem, lidostu ‘’Rīga’’, kā arī dažādiem uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā.

Uzņēmuma misija ir mainīt vecmodīgo uzskatu, ka pašapkalpošanās automātos pieejama zemas kvalitātes kafija. Klientiem tiek nodrošināti mūsdienīgi kafijas automāti un īpaši atlasīti produkti, kas sniedz jaunu un izcilu kafijas baudīšanas pieredzi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.