Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Multifunkcionālajā centrā darbu uzsāks jaunatnes darbiniece

Pēc Lieldienām Valkas novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Jaunietis” Semināra ielā 21 darbu uzsāks jaunatnes darbiniece Evija Stālmeistere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Romina Meļņika stāsta, ka pirms gada šo amatu likvidēja, jo Covid-19 pandēmijas stingro ierobežojumu dēļ centra durvis ilglaicīgi bija slēgtas un arī pasākumi klātienē nenotika. Taču novada pašvaldības janvāra domes sēdē deputāti atbalstīja Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītāja Rolanda Rastaka ierosinājumu atjaunot šo amatu un noteikt ikmēneša atalgojumu 800 eiro pirms nodokļu nomaksas. Izsludinot konkursu uz šo amatu, pieteicās četri pretendenti.

R. Meļņika stāsta, ka jaunajai centra darbiniecei būs jārīko pasākumi, jāsniedz nepieciešamais atbalsts un jānodarbojas ar centra apmeklētājiem. Novada iedzīvotāji Eviju pazīst kā bijušo Valkas pagasta saieta nama “Lugažu muiža” un dramatiskā kolektīva “Rūdis” vadītāju. Līdz ar dzīvesvietas maiņu viņa iepriekšējā sasaukumā nolika arī novada domes deputātes mandātu. Pēdējā darba vieta Evijai bija Līgatnes Kultūras centrā, bet tagad viņa ar ģimeni ir atgriezusies dzimtajā vietā.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.