Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kristīgais bērnudārzs nestrādā, noteikta karantīna

Foto: pixabay.com

Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās draudzes kristīgajā bērnudārzā “Gaismiņa” atklāta gan audzēkņu, gan darbinieku inficēšanās ar Covid-19.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo informāciju “Ziemeļlatvijai” apstiprināja novada pašvaldības Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Rolands Rastaks. Viņa rīcībā esošā informācija liecina, ka šis bērnudārzs karantīnā atradīsies vismaz divas nedēļas. R. Rastaks norāda, ka, iespējams, inficēšanās notikusi, jo kāds bezatbildīgs vecāks savu atvasi uz bērnudārzu atvedis slimu. Vēl aizvadītajā piektdienā viņš sazinājies ar bērnudārza vadītāju Ilvu Kazaku, kurai arī, nododot testu, diemžēl tas izrādījies pozitīvs.

“Ziemeļlatvija” interesējās, kāda situācija ir Valkas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes abās ēkās Puškina ielā 10 un Ausekļa ielā 44. R. Rastaks norāda, ka vakar notikušajā iknedēļas pašvaldības atbildīgo darbinieku, speciālistu, nodaļu un struktūrvienību sapulcē nav izskanējusi informācija par saslimšanas gadījumiem. Vienīgi informēts, ka daudzi bērni un darbinieki slimo ar dažādām vīrusa saslimšanām ar raksturīgām pazīmēm –  stiprām iesnām un klepu. Taču saslimušajiem, nododot testus, tie ir negatīvi.

Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā publiski pieejamā informācija liecina, ka pēdējo 14 dienu laikā Valkas novadā strauji pieaugusi saslimstība ar Covid-19. 18.janvāra dati liecina, ka novadā inficējusies 91 persona, Smiltenes novadā – 144, Valmieras novadā – 907. TOP 10 tabulā, kura tiek apkopoti dati par 14 dienu kumulatīvo saslimstību novados uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju 8. pozīcijā ierindojies Valmieras novads.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.