Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Krauklis neizslēdz iespēju kandidēt 14. Saeimas vēlēšanās

Lai noskaidrotu, vai runas par Valkas novada pašvaldības priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa iespējamo kandidēšanu gaidāmajās 14. Saeimas vēlēšanās atbilst patiesībai, “Ziemeļlatvija” Līgo svētku priekšvakarā aicināja viņu uz sarunu. Pārrunājām arī citas novadā svarīgas aktualitātes.

- Lai gan deputātu kandidātu sarastu iesniegšana 14. Saeimas vēlēšanām sāksies tikai no 13. jūlija, jau kādu laiku cilvēki baumo, ka esi sataisījies startēt uz Saeimu.

- Šajā sakarā neko daudz vēl nevarēšu pateikt. Jā, Vidzemes partija izskata variantu, kā organizācijai slēgt sadarbības līgumu ar kādu no deputātu kandidātu sarakstiem, kas startēs vēlēšanās. Sarunas notiek, bet līgums vēl nav noslēgts. Ja šo līgumu noslēgs, tad, visticamāk, es startēšu Saeimas vēlēšanās. Mums ir svarīgi, lai kandidēšana nebūtu tāds tukšs pasākums bez ietekmes. Mums ir svarīgi, lai šajā līgumā būtu iestrādāti konkrēti mehānismi. Proti, ja šis saraksts iekļūs valdošajā koalīcijā, tad kādā veidā varēsim ietekmēt norises Latvijā. Tas ir arī tas izšķirošais un faktiski vienīgais iemesls, kādēļ es apsveru šādu iespēju. Šajos beidzamajos gados tik daudz esmu līdzdarbojies dažādos procesos gan kā Pašvaldību savienības priekšsēdētāja vietnieks, gan arī kā Reģionālo attīstības centru apvienības vadītājs un redzu, cik pašlaik šī koalīcija ir vāja un nespējīga – daudzi lēmumi tiek nomuļļāti un sapurgāti. Tie visi skar arī mūsu Valkas novadu. Es zinu, ka noteikti varu labāk nekā tie, kas tur ir pašlaik. Mana motivācija būt politikā vienmēr ir bijusi – darīt labas lietas Valkas novadam un Latvijai. Citas motivācijas man nekad nav bijis. Mani neinteresē kandidēšana uz Saeimu tikai kandidēšanas pēc. Ja Vidzemes partija šo līgumu noslēgs, uzreiz sniegšu publisku informāciju. Tas nebūs nekāds noslēpums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.