Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Konkursā pieteicies viens pretendents

Foto: valka.lv

Līdz svētdienai, 20. februārim, Valkas novada pašvaldība noteikusi pieteikšanās termiņu iekšējam konkursam uz vakanto Vijciema un Mierkalna tautas namu (Zvārtavas pagastā) vadītāja amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale informē, ka šajā konkursā aicināti piedalīties novada pašvaldības iestāžu darbinieki, kuri atbilst amata pretendentam izvirzītajām prasībām. Pagaidām uz šo vakanci ir pieteikusies viena pretendente. A. Ārgale skaidro, ka pašvaldības domes janvāra sēdē deputāti pieņēma lēmumu likvidēt Vijciema tautas nama un Mierkalna tauta nama vadītāja amatus. Šomēnes līdzšinējā Vijciema tautas nama vadītāja Vita Bērziņa, kā arī Mierkalna tautas nama vadītāja Dagnija Pakalne vēl strādā šajā amatā, bet ar 1. martu tie tiek likvidēti. Ar abām darbiniecēm tiek pārtrauktas darba attiecības, un jau pašvaldības domes februāra sēdē deputāti lems par apvienotā amata – Vijciema tautas nama un Mierkalna tautas nama – vadītāja iecelšanu. A. Ārgale norāda, ka pirmdien notiks pārrunas ar šo pretendenti vai vēl kādu citu, ja būs saņemti pieteikumi. Līdzšinējai Mierkalna tautas nama vadītājai D. Pakalnei piedāvāta iespēja turpināt vadīt pašdarbības kolektīvus, bet viņa no šī piedāvājuma atteikusies.

Pašvaldība noteikusi šim darbiniekam ikmēneša atalgojumu – 945 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Līdz svētdienai turpinās pašvaldības izsludinātā konkursa uz Attīstības, plānošanas un tūrisma nodaļas vadītāja amatu. Līdz ceturtdienai uz šo vakanci nebija saņemts neviens pieteikums.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.