Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Karogi nomainīti, bedre aizbērta

Draudīgā bedre, kas bija izveidojusies Semināra ielā pie bijušā robežšķērsošanas punkta, ir aizbērta. Pēc “Ziemeļlatvijas” sniegtās informācijas Valkas novada pašvaldība uzreiz reaģēja. Foto: No personīgā arhīva

“Karogi ir nomainīti, bedre – aizbērta,” tā trešdien pēc publikācijas “Plīvo savu laiku nokalpojuši valsts karogi” “Ziemeļlatviju” informē Valkas novada pašvaldības izpilddirektors Ainārs Zābers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēstījām, ka jau ilgāku laiku uz Latvijas–Igaunijas robežas Raiņa un Sepruse (Sõpruse) ielā, kā arī pie bijušā robežpārejas punkta Semināra ielā plīvo noskranduši Latvijas un Igaunijas valsts karogi. Turklāt Semināra ielā pie pašas robežas mainīgo laika apstākļu dēļ asfaltā bija izveidojusies dziļa bedre ar asām malām, kura bija pilna ar ūdeni.

Pirmdienas rītā “Ziemeļlatvija” sazinājās ar A. Zāberu, lai informētu par nekārtībām. Pašvaldība reaģēja uz sniegto informāciju un nomainīja gan savu laiku nokalpojušos valsts karogus, gan ar šķembām aizbēra draudīgo bedri.

“Kopumā nomainījām septiņus valsts karogus – divus pie Valkas rajona tiesas nama Rīgas ielā, trīs pie Varžupītes uz gājēju ielas un divus Semināra ielā. Informējām arī Valgas pagasta pašvaldību par noskrandušajiem Igaunijas valsts karogiem, ka ir laiks tos nomainīt. Arī bedri aizbērām jau pirmdienas rītā. Tas bija jādara divas reizes, jo pirmajā reizē automašīnas šķembas izsita. Todien stipri sniga un pēc tam lija,” stāsta A. Zābers.

Jāpiebilst, ka bedres pilsētas centrā, uz vairākām ielām, īpaši uz apvedceļa, kļuvušas par lielu biedu automašīnām un vadītāji ar nepacietību gaida, kad tās aizlāpīs. Saprotams, ka remontdarbiem vajadzīgi atbilstoši laika apstākļi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.