Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunajā gadā būsim laimīgi!

Klāt Jaunais – 2022.gads! Kāds tas būs? Tas lielākoties ir atkarīgs no mums pašiem, no katra no mums!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2020.gada izskaņā daudzi sarkastiski jokoja, ka tas ir gads, ko gribas ātrāk aizmirst, sagaidot, ka 2021.gads nāks ar pārmaiņām uz labu. Nāks bez vārdiem, kas vēl pavisam nesen mums bija sveši – pandēmija, mājsēde, lokdauns, komandantstunda, pašapliecinājums, omikrons… Atskatoties uz 2021.gadu, katrs pats sevī varam secināt, vai tas bija labāks, vai sliktāks par iepriekšējo.

Ja skatāmies uz faktiem, esam kļuvuši par vienu gadu vecāki, un gribas ticēt – arī gudrāki. Esam uzzinājuši par sevi un pasauli ap sevi daudz jauna, esam izdarījuši svarīgus secinājumus un pieņēmuši svarīgus lēmumus, esam kļuvuši brīvāki. Vai tieši pirms gada mēs varējām ceļot, kur vēlamies? Vai drīkstējām bez ierobežojumiem svinēt Jauno gadu? Brīvi pārvietoties pēc 22:00? Vai drīkstējām būt kopā un svinēt? Šogad mēs to drīkstam pavisam oficiāli! Un to esam paveikuši mēs paši!

Mūsu portālā veicām aptauju, uzdodot lietotājiem jautājumu – “Kāds bija jūsu 2021.gads?”. Lielākoties izvēlēts atbildes variants “Kopumā labs”. Tas taču ir lieliski! Neskatoties uz šķietamajiem sarežģījumiem, ko esam pieredzējuši un pārvarējuši 2021.gadā, mēs protam aizvadītajā gadā redzēt labo, un tas ir pats svarīgākais! Tikai ticība tam, ka viss ir un būs labi, mums palīdz tikt uz priekšu, dzīvot.

Sagaidot Jauno – 2022.gadu, ir jānotic, ka kopā mums izdosies, kopā mēs varam pārvarēt jebkādas grūtības un likstas, varam būt vienoti, veseli un patiešām laimīgi. Mēdz teikt – nopirkt var visu, izņemot veselību. Būsim veseli! Būsim vienoti! Būsim brīvi!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.