Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jau 6. aprīlī nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” rīko septītā konvoja nosūtīšanu uz Ukrainu

Aicinājums ziedot automašīnu iegādei. Pāvels Čornijs: “Tās ir sagrautas mājas, dzīves, un likteņi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau 6. aprīlī nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” rīko septītā konvoja nosūtīšanu uz Ukrainu. 7. konvojā tiks aizvestas 7 automašīnas!

38 automašīnas

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” darbojas jau 19 gadu un tas palīdz Ukrainai kopš 2014.gada. Palīdzības apjoms palielinājās tieši 2022.gadā pēc pilna iebrukuma Ukrainā. Uz Ukrainu tikusi aizsūtīta apjomīga humānā palīdzība – ģeneratori, labība, droni, medicīnas aprīkojums, apģērbs, higiēnas preces utt. Kopienas saliedētība un brīvprātīgo aktivitāte kopā ar fonda palīdzību ļāvusi uz Ukrainu līdz šim nosūtīt arī 31 automašīnu Ukrainas brīvības cīnītājiem. Līdz ar 7. Konvoju tās būs jau 38 automašīnas. Fonda brīvprātīgie šīs automašīnas ved līdz pašām frontes līnijām un nebaidās riskēt, jo šī uzvara ir nepieciešama mums visiem. “Kad agrāk ar draugiem un ģimeni spriedām, ko darītu, ja sāktos karš, es teicu, ka došos uz ārzemēm, taču kopš 24. februāra pirms diviem gadiem manas domas kardināli mainījās. Iestājos arī zemessardzē un, lai arī militārās lietas tiešām nav man tās tuvākās, es zinu, ka okupantu iebrukuma gadījumā es nekur nedošos, bet palikšu aizstāvēt savu dzimteni. Mums ir svarīgi palīdzēt Ukrainai kaut vai tā vienkāršā iemesla dēļ, ka, ja Ukraina neuzvarēs šajā karā, es ticu, ka Latvija būs nākamā un es to negribu piedzīvot. Tās ir sagrautas mājas, dzīves, un likteņi. Nesen, viesojoties Latvijā, prezidents Zeļenskis teica: “Nevajag mūs žēlot. Mēs esam stipri un izturēsim. Mums tikai nepieciešama palīdzība”. Mēs arī esam stipri un mums jāpalīdz, katrs cik vien var.am Vai tas ir ziedots piecītis vai aizstūrēts auto pie Ukrainas aizstāvjiem. Katra mazā lieta veido lielu uzvaru,” teic fonda brīvprātīgais un konvoju organizētājs Pāvels Čornijs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamais konvojs – 6. aprīlī

Fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece izsaka lielu pateicību ikvienam cilvēkam, kurš atbalsta Ukrainu šajā cīņā un uzsver, ka palīdzība Ukrainai turpināsies tikmēr, kamēr nebeigsies šis karš.

Jau nākamais konvojs uz Ukrainu no Alūksnes dosies 6.aprīlī. Visi mīļi aicināti pulksten 10.00 pie Alūksnes novada pašvaldības ēkas, lai pavadītu kopā brašos brīvprātīgos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jums ir iespēja arī ziedot automašīnu un degvielas iegādei, lai šis labais darbs neapstātos! Kopā līdz uzvarai!

Bankas konta rekvizīti ziedojumiem:
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651
Mērķis: “Ziedojums Auto Ukrainai”

Alūksnes un Apes novada fonds izsaka sirdsiltu paldies ikvienam atbalstītājam!

Diāna Lozko, Alūksnes un Apes novada fonda, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.