Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izvēloties nākamo profesiju, ir jāsaglabā arī savi sapņi par lietām, kas interesē

Ir tikko sācies jaunais mācību gads, un daudziem jauniešiem nepieciešams uzmundrinājums, padoms un pieredzes stāsti no cilvēkiem – personībām, kuri savā dzīvē ir veiksmīgi īstenojuši savus mērķus, sapņus un dzīvo saskaņā ar savu pārliecību un ideāliem. Aizvadītajā piektdienā Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas jaunieši tikās ar trim Valkas novadā pazīstamiem cilvēkiem – Valkas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieku, domes deputātu un informācijas tehnoloģiju sistēmu analītiķi Vilmāru Vesingi, Ērģemes pamatskolas sākumklašu skolotāju, Turnas tautas nama dramatiskā kolektīva vadītāju, zīmola “EMMI” dibinātāju, rokdarbnieci un dzejnieci Baibu Karpovu, kā arī Kārķu pagasta “Ķirbīšu” māju saimnieku, SIA “Rīgas mērnieks” direktoru un ģeodēzistu Edgaru Dreimani. Jāpiebilst, ka Baiba un Vilmārs ir Valkas ģimnāzijas absolventi, bet Edgars no Rīgas uz dzīvi Kārķos pārcēlās pirms sešiem gadiem. Jaunieši paši bija sagatavojuši tikšanās dalībniekiem interesantus jautājumus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.