Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izstrādāta vietne vecākiem, kuru bērniem nepieciešama rehabilitācija

Sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu un inovāciju atbalsta uzņēmumu Helve” Latvijā organizētā “Open Health Labs” foruma ietvaros 2022. gada 14. septembrī notika Latvijas uzņēmuma SIA “FOREN Technology” projekta Rehabing.org” prezentācija. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta mērķis ir īstenots: izstrādāta apjomīga vietne, kas atvieglo medicīnas centru un to profila informācijas meklēšanu vecākiem, kuru bērniem ir nepieciešama rehabilitācija, kā arī informē par jaunākajām zinātnē balstītām atziņām, pētījumiem un izgudrojumiem, kas var palīdzēt bērniem un vecākiem. 

Tiešsaistes pasākums bija īpaši noderīgs, jo tajā piedalījās gan medicīnas nozares speciālisti, gan potenciālie investori, biznesa veicinātāji un citi uzņēmēji, kas attīsta medicīnas jaunuzņēmumus. Šī tiešsaistes tikšanās ir kļuvusi par lielāko un reprezentatīvāko pasākumu starp investoriem un uzņēmējiem medicīnas nozarē.

“Rehabing.org” pārstāvis informēja par gada laikā paveikto: saņemto mērķfinansējumu no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un “Norway Grants”, kā arī tuvākās nākotnes plāniem un komandas uzdevumiem. Grants jaunajai tehnoloģijai tika piesaistīts no Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācija un mazie un vidējie uzņēmumi”. Atbalsta kopējais finansējums ir 14,7 miljoni eiro, no kuriem 12,5 miljonus eiro sedz Norvēģija, bet 2,2 miljonus eiro – Latvija. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītais notikums labi ilustrē Nacionālā veselības dienesta izvēlēto kursu medicīnas digitalizācijai un progresīvu tehnoloģiju ieviešanai Latvijā, lai uzlabotu medicīnas pakalpojumu kvalitāti un iedzīvotāju dzīves līmeni.

Informāciju sagatavoja: Sergejs Petrovs, rehabing.org

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.