Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Deputāti ārkārtas sēdē lems par atkārtotu izsoli jaunajai ražošanas ēkai Ērģemes pagastā

Šodien, 12. septembrī, pulksten 15 notiek Valkas novada pašvaldības ārkārtas sēde. Viens no sēdes darba kārtības jautājumiem ir par atkārtotu rakstisku nomas tiesību izsoli uz investīciju objektu “Ražošanas ēka un teritorija “Spundenieki”, Ērģemes pagasts”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības priekšsēdētāja Gita Avote informē, ka šai ražošanas ēkai jau ir bijušas trīs izsoles, bet diemžēl neviena nav noslēgusies ar pozitīvu rezultātu.

“Šajā reizē vēlreiz lemsim par atlaižu procentu piemērošanu nomas maksai uz pieciem gadiem. Iespējams, tas potenciālajiem izsoles dalībniekiem būs pievilcīgs priekšnoteikums piedalīties šajā atkārtotajā izsolē. Pašvaldība ir gatava spert soli pretim uzņēmējiem ar mērķi ļaut viņiem atsperties un veiksmīgi uzsākt ražošanas procesu. Cerēsim, ka, pieņemot lēmumu par labu potenciālajiem izsoles dalībniekiem, ceturtā izsole noslēgsies pozitīvi.”

Sēdes otrs darba kārtības jautājums būs par deputātu komandējumu, kas plānots šo ceturtdien un piektdien. G. Avote stāsta, ka šīs divas dienas plānotas kā pieredzes apmaiņas brauciens, kurā piedalīsies ne tikai novada pašvaldības pārstāvji un deputāti, bet arī delegācija no kaimiņu pašvaldības Valgas.

“Šādi pieredzes apmaiņas braucieni notiek katru gadu. Vienu gadu to organizējam mēs, otru – igauņi. Šoreiz dosimies pie kaimiņiem – uz Valmieras un Limbažu novadiem. Mums būs tikšanās ar pašvaldību vadītājiem, ar lielākajiem uzņēmējiem, kā arī apskatīsim vides objektus.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.