Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Būvvalde iedzīvotājiem piedāvā palīgēku projektus

Smiltenes novada pašvaldības dome apstiprinājusi Smiltenes novada būvvaldes izstrādātos dažādu mazēku jeb palīgēku projektus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sagatavoto dokumentāciju turpmāk varēs izmantot ikviens Smiltenes novada iedzīvotājs.

Būvvalde skaidro, ka palīgēku tipveida projekti izstrādāti, lai tiem novada iedzīvotājiem, kuri vēlas savā īpašumā celt kādu mazēku, atvieglotu un paātrinātu būvniecības procesu.

Kopumā Smiltenes novada būvvalde brīvai piekļuvei sagatavojusi septiņus dažādus palīgēku projektus, dodot iespēju tos ērti pielāgot jebkurai atrašanās vietai, katram izvēloties sev piemērotāko. Piedāvāto ēku apbūves laukums atbilstoši likumdošanai nav lielāks par 25 kvadrātmetriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības tīmekļvietnē www.smiltene.lv papildus sagatavotajiem ēku rasējumiem (stāvu plāniem, fasāžu risinājumiem) un vizualizācijām atrodamas arī 10 dažādas krāsu pases, un ir iespējams izvēlēties sev tīkamāko no piedāvātajiem variantiem.

Iedzīvotāji, kuri vēlēsies savā īpašumā īstenot kādu no ēku projektiem, pirms būvniecības uzsākšanas aicināti izmantot Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē atrodamo brīvpiekļuves tipveida būvniecības ieceres dokumentāciju. Kopā ar grafisku informāciju par būves novietojumu zemesgabalā tā jāiesniedz Būvniecības informācijas sistēmā (https://bis.gov.lv/) Smiltenes novada būvvaldei. Dokumentus iespējams iesniegt arī klātienē Dārza iela 11 Smiltenē, kur būvvaldes darbinieki palīdzēs noformēt un iesniegt projekta dokumentāciju sistēmā.

Visi tipveida palīgēku būvprojekti atrodami Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē sadaļā “Attīstība”/“Būvvalde”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.