Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Blomes tautas nama senioru tautas deju kolektīvam “Nadele” jauni tautastērpi

Blomes tautas nama senioru tautas deju kolektīvs “Nadele” izveidojās 2022.gada janvārī. Tā, kā kolektīvs ir jauns, lai tas varētu sniegt pilnvērtīgus priekšnesumus, priecējot novada iedzīvotājus un to ciemiņus, bija nepieciešamība izgatavot jaunus tautastērpus. Kā vēl vienu nozīmīgu iemeslu var atzīmēt, ka kolektīvs bija saņēmis ceļazīmi dalībai XXVII Vispārējos Dziesmu un XVII Deju svētkos. Projekta rezultāts – izgatavotie tautastērpi savu pirmo, lielo iznācienu piedzīvoja tieši iepriekš minētajos deju svētkos, lieluzvedumā “Mūžīgais dzinējs” un gājienā “Novadu dižošanās”. Tautastērpus izgatavoja uzņēmums Z/S Līgotnes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts „Vidzemes novada Tautas tērpu komplekts Blomes tautas nama senioru tautas deju kolektīvam “Nadele”” projekta Nr.23-09-AL10-A019.2204-000002 īstenots ar mērķi izgatavot tautas tērpu komplektu jaunizveidotam senioru tautas deju kolektīvam “Nadele”.

Projektu īsteno biedrība “Kultūrizglītība un sports” .

Projektā tiek iegādāts tautas tērpu komplekts: 8 tautiskie brunči, 8 sievu vestes, 6 garie linu krekli, 8 vīru vestes, 8 bikses un 8 linu krekli, ar kurus izmantojot tiks estētiski papildināti kultūras pasākumi Blomes pagastā un citos Smiltenes novada rīkotajos notikumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta kopējais finansējums 4999,72 EUR, no tā ELFLA fonda publiskais finansējums 4499,75 EUR un Smiltenes novada piešķirtais līdzfinansējums 449.97 EUR.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Abulas lauku partnerības” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 12. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas par projektu „Vidzemes novada Tautas tērpu komplekts Blomes tautas nama senioru tautas deju kolektīvam “Nadele”” un projekta īstenotājiem šeit. (pievienojiet linku uz savu mājas lapu, ja tāda ir, vai citu mājas lapu, kur ir attiecīgā informācija, druātajos mēdijos – apraksts)

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības „Abulas lauku partnerība” un LAD mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.