Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ar ES fondu atbalstu uzlabos resocializācijas pakalpojumus probācijas klientiem

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi ierobežotu projektu atlasi par Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu resocializācijas sistēmas efektivitātes pilnveidošanai, lai attīstītu taisnīguma atjaunošanas pieeju, veicinātu probācijas klientu aktīvu līdzdalību sabiedrības procesos un radītu sekmīgas probācijas klientu iekļaušanās, vienlīdzīgu iespēju, aktīvas līdzdalības un nodarbināmības priekšnosacījumus. No Eiropas Sociālā fonda Plus (ESF+) šim mērķim pieejams vismaz 2,41 miljons eiro.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tieslietu ministrijas izstrādātajā ES fondu programmā ES fondu atbalstu varēs saņemt Valsts probācijas dienests, finansējumu izmantojot dienestā nodarbināto profesionalitātes pilnveidei, probācijas un resocializācijas darba organizēšanas instrumentu un programmu ieviešanai, dienesta brīvprātīgo kopienas stiprināšanai. Tāpat projektā varēs īstenot atbalsta pasākumus probācijas klientu resocializācijai, viņu ģimenes locekļiem un atbalsta personām, un organizēt sabiedrības iesaistes un atbalsta pasākumus notiesāto personu sociālās uzņēmējdarbības attīstībai.

Projekta iesniegumu Valsts probācijas dienestam jāiesniedz līdz š.g. 29. septembrim, savukārt projekta īstenošana jāpabeidz ne vēlāk kā 2029. gadā. Projekta īstenošanai šobrīd plānots finansējums  2 839 351 eiro apmērā, tai skaitā ESF+ finansējums 2 413 448 eiro un valsts budžeta finansējums 425 903 eiro. Projekta atlases dokumentācija pieejama CFLA  tīmekļvietnē cfla.gov.lv.

ES fondu atbalsts paredzēts ES kohēzijas politikas programmas 2021.–2027. gadam 4.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt aktīvu iekļaušanu, lai veicinātu vienlīdzīgas iespējas, nediskriminēšanu un aktīvu līdzdalību, kā arī uzlabotu nodarbināmību, jo īpaši attiecībā uz nelabvēlīgā situācijā esošām grupām” 4.3.4.6. pasākuma “Resocializācijas pakalpojumu probācijas klientiem pilnveidošana un taisnīguma atjaunošanas pieeju attīstība, veicinot probācijas klientu aktīvu līdzdalību sabiedrības procesos un radot priekšnosacījumus viņu veiksmīgai iekļaušanai un nodarbināmībai” ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par visām projektu atlasēm pieejama CFLA tīmekļvietnes sadaļā “Projektu atlases”.

Informāciju sagatavoja: Ieva Luste, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.