Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aprīļa nogalē Kārķos notiks tradicionālās Meža dienas un 10. Koka auto sacensības

Foto: Mārtiņš Silgailis

Piektdien un sestdien, 2023. gada 28. un 29. aprīlī, Kārķos notiks 18. Meža dienas. Kā vienmēr būs tradicionālās lietas, bet netrūks arī pārsteigumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meža dienu ieskaņas pasākumi sāksies jau piektdien, 28. aprīlī, kad notiks izglītojošs, atraktīvs seminārs “Par eglēm”, vakarā lauku mājas “Stimperi” lielajā šķūnī gruzīnu kantrī dziedātāja Shota Adamashvili koncerts un gruzīnu ēdieni. Sestdiena, 29. aprīlis – pasākuma galvenā diena, kurā kā vienmēr būs darbs, atpūta, radošas darbnīcas un šogad jau 10. Koka auto sacensības! Visiem pasākuma dalībniekiem kopīgas pusdienas, kuru laikā par labu omu rūpēsies mūziķi Nikolajs Puzikovs un Gatis Mūrnieks. Meža dienas vadīs TV un radio radījumu un pasākumu vadītājs Gustavs Terzens. Vakarā ballē spēlēs grupa “Zēgenvaldes Trio” no Siguldas.

Aicinām jau brīvos brīžos gatavoties pasākumam – gatavot koka auto. To visu var darīt individuāli, vai arī kopā ar draugiem un ģimeni. Lai labāk varētu sagatavoties sacensībām, aicinām iepazīties ar koka auto sacensību nolikumu, kas pieejams šeit vai Valkas novada mājaslapā www.valka.lv. Katras klases pirmo trīs vietu ieguvējiem – sponsoru īpaši sarūpētas balvas. Pasākumā piedalīsies EP deputāte Ineses Vaidere, kura dāvinās galveno balvu – braucienu uz Briseli, kura auto aizbrauks vistālāk! Šogad sacensības notiks pirmo reizi uz tik kvalitatīva ceļa – uz jaunā, pagājušā gada rudenī uzlietā asfalta seguma. Visas cerības uz rekordiem! Aicinām ķerties pie darba un izgatavot katram savu koka auto! Jāpiebilst, ka 29. aprīlī, kā vienmēr būs arī dažādas interesantas izstādes, kurās var piedalīties ikviens pasākuma dalībnieks, šogad iecerēta kustīgu koka rotaļlietu izstāde, tajā skaitā laivu un motorlaivu modelīši, ko izvietosim ūdens baseinā. Jāņa Ences medību trofeju kolekcija, Annijas Ratnieces fotogrāfiju izstāde “Medību mirkļi”. Tagad gan, kā sacensību galvenais tiesnesis Vilnis Kazāks saka, ķeramies pie darba – lai top!

Būsiet patiesi gaidīti Kārķos!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teksts: Sandra Pilskalne, Kārķu pagasta brīvā laika organizatore

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.