Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apbalvoti Valkas visskaistāko gaismas rotājumu autori

Foto: Roberts Johansons

Sestdien, 15.janvarī, Valkas pilsētas kultūras namā tika apbalvoti “Valkas Dāmu kluba” rīkotās akcijas “Valka mirdz vēl daudzveidīgākās krāsās” skaistāko gaismas rotājumu autori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā rudenī tumsa un pelēkā noskaņa bija krietni vairāk un nomācošāka nekā citu gadu, tāpēc jau pirms pirmās adventes daudzos logos sāka mirdzēt īpašās gaismiņas.

Kopumā sakarā ar daudzo māju renovāciju, gaismas rotājumi bija it kā mazāk, bet tomēr iespaidīgāki. Īpaši runājot par privātajām mājām. Šeit varētu minēt joprojām gaišo Ceriņu ielu, Smilšu, Sēlijas, Zemgales, Pumpura un kur tad vēl īpašā Tālavas ielas 29 kompozīcija kalniņā, ko tik skaisti parādīja “Re:TV” sižetā.

Par gaismām balkonos un lodžijās daudzdzīvokļu mājās pārsteigumu un slavas saulītē gozējas Ausekļa iela. Daudzi pat nenojauš, cik skaistas gaismas ir arī mikrorajona iekšpagalmos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērtējot gaismu parādi, vērtētāji joprojām centās atrast jaunus objektus. Tai pat laikā vērojot jau iepriekš apbalvoto ģimeņu veikumu šogad, nonāca pretrunā ar sirdi un emocijām, jo bija tik skaisti, pārdomāti rotājumi gan Smilšu ielā, gan Fr.Roziņa 3 mazajā balkoniņā, kurā bija pateikta visa Ziemassvētku vēsts un būtība.

Akcijas rīkotāji pateicas visiem , kurus nenobiedēja trakais elektrības cenu kāpums, jo izgaismotie objekti priecēja neskaitāmus cilvēkus, kuru ietekmi un pat spiedienu vērtētāji izjuta, vērojot Ausekļa 46 lodžijā izveidoto 2022.gada sveicienu.

Lai izvērtētu iestāžu un uzņēmumu veidotās gaismas, no visa redzētā jāatzīmē kafe” Walk”, J.Rozes grāmatnīca, jaunā apģērbu veikala ieejas rotājums, bērnu un jauniešu centrs “Mice” un mūzikas skola.
 
Gala rezultātā apkopojot iedzīvotāju ieteikumus un kluba dalībnieču vērtējumus 2021. gada Valkas novada domes pateicību un jaunu gaismas rotājumu saņēma:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmumu grupā

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” Valkas iecirknis un Grupu dzīvokļu māja.

Daudzdzīvoķļu māju grupā

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rudzīšu ģimene, Jansonu ģimene, Guntras Gaidlazdas un Dmitrija Dubska ģimene. 

Privāto māju grupā

Židavu ģimene, Sīmaņu ģimene un Markovu ģimene. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tika apbalvoti arī skaistāko vasaras gaisa dārzu īpašnieki. Par skaistāko un savdabīgāko gaisa dārzu apbalvojumu saņēma Rudzīšu ģimene, Grietiņa Klaipa un Āronu ģimene.

Akcijas rīkotāji pateicas visiem 18 gadu garumā sastaptajiem darbīgajiem cilvēkiem, kurus varēja iepriecināt ar savu vērtējumu.

Informāciju sagatavoja: Mārīte Magone, biedrības “Valkas Dāmu klubs” vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.