Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina veidot komandas dalībai Valkas novada sporta dienā

FOTO: www.pexels.com

Augusta pēdējā sestdienā, 27. augustā, pulksten 11 Valkas pilsētas estrādē norisināsies sporta diena “Atvadas vasarai”. Kā teic pasākuma organizatori – ar domu atdzīvināt tradīcijas, jo savā laikā šis ir bijis viens no atskaites punktiem, atvadoties no vasaras.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada pašvaldības Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītājs Raivis Graņics pastāstīja, ka šis būs tas gads, kurā pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal startēs sporta diena “Atvadas vasarai”. “Ja pirms dažiem gadiem šis pasākums vairāk bija tendēts uz darba kolektīvu saliedēšanos, iesaistīšanos, tad šajā reizē tas būs plašāks. Komandas drīkst veidot pēc jebkādas piederības principa – uzņēmumi, ģimenes, draugi, klubi un biedrības, klases biedri vai vienkārši interešu grupas,” norāda R. Graņics.

Viņš atzīmē, ka par sacensību dalībnieku var kļūt ikviens, kurš sasniedzis 14 gadu vecumu. Interesentiem – komandām jāpiesakās līdz 26. augustam, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama mājaslapā www.valka.lv, bet vārdiskais komandas sastāvs jāiesniedz tiesnešiem sacensību sekretariātā līdz pulksten 10.15 sacensību dienā.

Šobrīd tiek domāts par sacensību programmu. “Uzsvars tiek likts uz to, ka sportiskās aktivitātes būs piemērotas visiem neatkarīgi no fiziskās sagatavotības, meistarības līmeņa un dzimuma. Plašāka programma un balvas tiks publiskotas tuvākajā laikā, bet jau šobrīd zināms, ka tās būs aktīvas disciplīnas ar sportiskiem elementiem,” skaidro R. Graņics.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalības maksa pasākumā būs simboliska – dāvana, ko saņems kāda no pretinieku komandām (~15 eiro vērtībā). Balvas tiks veiksmīgākajām komandām, individuālo disciplīnu uzvarētājiem un krāšņākajai komandai, bet pēc pasākuma visiem svinīga atpūta mūzikas ritmos.

Sporta dienu “Atvadas vasarai” organizē Valkas novada pašvaldība sadarbībā ar Valkas bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Ilze Fedotova

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.