Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina kopā ieriteņot rudenī

Smiltenes tūrisma informācijas centrs (TIC) izsludinājis pieteikšanos velobraucienam “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripos savā desmitgadē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jubilejas brauciens notiks nākamajā sestdienā, 30. septembrī. Dalībniekiem jāpiesakās līdz 28. septembrim.

Šogad Smiltenes TIC sadarbībā ar uzņēmuma SIA “SPORTS S” īpašnieci Santu Paegli piedāvā doties ainaviskā braucienā apkārt Smiltenei, lai aplūkotu, kā pēdējo 10 gadu laikā ir mainījusies pilsētas apkārtne. Dalībniekiem tiks piedāvātas divas distances – 19 un 41 kilometra garumā, lai katrs varētu izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko.

Velobrauciena starts un finišs būs lauku māja “Kalbakas” Smiltenes pagastā, informē Smiltenes TIC vadītāja Una Kasparinska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

19 kilometru garais maršruts vedīs pa Smiltenes un Launkalnes pagasta ceļiem – no “Kalbakām” uz Tepera promenādi, gar Niedrāja ezeru, tālāk uz Silvas dendroloģisko parku, Silvu un atpakaļ uz “Kalbakām”.

41 kilometru garais maršruts izvedīs pa Smiltenes, Bilskas, Launkalnes un Blomes pagastu teritoriju. Aptuvenais virziens būs Zeltiņi, Niedrājs un citi mežezeri, Silva, Silvas dendroloģiskais parks, Cērtenes pilskalns, Brutuļi un atpakaļ uz “Kalbakām”.

Lauku mājā “Kalbakas” velobraucēji tiks pacienāti ar pusdienām, kā jau jubilejas pasākumam piederas. Ņemot vērā, ka velobraucienam “Ieriteņo rudenī” aprit 10 gadi, dalībnieki arī aicināti izrotāt savu velosipēdu un saposties paši. Par oriģinālākajām idejām varēs nopelnīt pārsteiguma balvas no organizatoriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maršruti būs marķēti dabā pēc pasākuma norises vēl divas nedēļas, līdz 14. oktobrim, lai ikviens tos varētu izbraukt sev vēlamā laikā, piebilst Una Kasparinska.

Interesenti var pieteikties velobraucienam “Ieriteņo rudenī” klātienē Smiltenes TIC (Dārza ielā 3), zvanot uz tālruni 29395200 vai elektroniski https://ej.uz/ieriteņo.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.