Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izteikt viedokli par ietvju un brauktuvju izbūvi

Foto: Ivo Leitis

2022. gada 17. janvāra Valkas novada pašvaldības Saimniecisko lietu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par ietvju, brauktuvju un stāvlaukumu izbūvi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katru gadu, plānojot Valkas novada pašvaldības budžetu, tiek paredzēti līdzekļi ietvju, brauktuvju seguma un stāvlaukumu izbūvei. Ņemot vērā, ka finanšu līdzekļi ir ierobežoti un visas vēlamās vietas pilsētā nav iespējams vienlaicīgi savest kārtībā, tiek veidots objektu prioritārais saraksts.

Komitejas deputāti apsprieda prioritārās vietas Valkas pilsētā, ņemot vērā gan faktisko objektu stāvokli, gan to noslogotību ikdienā. Deputātu uzskatā, nepieciešams arī apzināt iedzīvotāju viedokli, tāpēc aicinām aizpildīt zemāk esošo aptauju, izveidot savu prioritāšu sarakstu par ietvēm un ceļiem, kurus nepieciešams uzlabot.

Aptaujai ir rekomendējošs raksturs, tā ir anonīma un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptuvenais aptaujas aizpildīšanas laiks – aptuveni 1 minūte. Anketa būs pieejama līdz 25. janvārim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptaujas anketa pieejama šeit.

Anketā izveidojiet prioritāro sarakstu ar izbūvējamajiem objektiem, sanumurējot tos Jūsuprāt svarīgākajā secībā! Skaitlis 1 – vissvarīgākais, 11 – mazsvarīgākais.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.