Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina iesniegt idejas jaunam Valkas novada sauklim

Foto: Ivo Leitis

Lai veicinātu Valkas novada atpazīstamību plašākā mērogā, strādājam pie jaunas vizuālās identitātes, kas raksturotu visu Valkas novadu –  mūsu sabiedrību, vērtības un kultūru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens no vizuālās identitātes elementiem ir novada sauklis jeb devīze. Līdz šim Valkas novads vietām dēvēts par Latvijas Ziemeļu vārtiem. Šie vārdi redzami arī pašreizējā Valkas novada tīmekļvietnē www.valka.lv, taču pēdējos gados šis sauciens nav aktīvi izmantots.

No 13. decembra līdz 15. janvārim aicinām ikvienu Valkas novada iedzīvotāju iesniegt savas idejas jaunai Valkas novada devīzei. Ja vēlaties, lai aktīvi kā devīzi sākam izmantot “Latvijas Ziemeļu vārti”, to var iekļaut aptaujas atbildē.

Devīzei jābūt sirsnīgai, patiesai un vienkāršai. Vēlamies, lai tā asociētos ar visu Valkas novadu – Valkas pilsētu, Ērģemes, Kārķu, Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastiem. Sauklim jāsastāv no trim līdz desmit vārdiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savas idejas lūdzam iesniegt aizpildot elektroniski pieejamajā anketā.

Trīs labāko ideju autori saņems pārsteigumu balvas.

Informāciju sagatavoja: Madara Birča, Valkas novada pašvaldības vides un reklāmas dizaina speciāliste un Ivo Leitis, sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.