Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina gatavoties Kārķu Meža dienām un koka auto sacensībām

Foto: Dace Pūce

28. un 29. aprīlī Kārķos notiks 18. Meža dienas. Kā vienmēr būs tradicionālās lietas, bet netrūks arī pārsteigumu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • Meža dienu ieskaņas pasākumi sāksies jau piektdien, 28. aprīlī, kad notiks izglītojošs seminārs “Viss par eglēm!”, vakarā lauku mājas “Stimperi” lielajā šķūnī gruzīnu kantrī dziedātāja Shota Adamashvili koncerts un gruzīnu ēdieni.
  • Sestdiena, 29. aprīlis – pasākuma galvenā diena, kurā kā vienmēr būs darbs, atpūta, radošas darbnīcas un šogad jau 10. Koka auto sacensības! Dienā spēlēs un arī vakarā ballē par labu omu rūpēsies grupa “Stradivari” no Cēsīm. Meža dienas vadīs TV un radio radījumu un pasākumu vadītājs Gustavs Terzens. Abās pasākuma dienās plānotas vēl daudz citas interesantas aktivitātes, sekojiet līdzi informācijai!  

Aicinām jau brīvos brīžos gatavoties pasākumam – gatavot koka auto. To visu var darīt individuāli, vai arī kopā ar draugiem un ģimeni. Lai labāk varētu sagatavoties sacensībām, aicinām iepazītie ar koka auto sacensību nolikumu šeit vai Valkas novada mājas lapā.  

Katras klases pirmo trīs vietu ieguvējiem – sponsoru īpaši sarūpētas balvas. Tam, kura koka auto aizbrauks viss tālāk – turpinām tradīciju – balvā brauciens uz Briseli! 

Šogad sacensības notiks pirmo reizi uz tik kvalitatīva ceļa – uz jaunā, pagājušā gada rudenī uzlietā asfalta seguma. Visas cerības uz rekordiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām ķerties pie darba un izgatavot katram savu koka auto! Jāpiebilst, ka 29. aprīlī, kā vienmēr būs arī dažādas interesantas izstādes, kurās var piedalīties ikviens pasākuma dalībnieks, šogad iecerēta kustīgu koka rotaļlietu izstāde, tajā skaitā laivu un motorlaivu modelīši, ko izvietosim ūdens baseinā. Tagad gan, kā sacensību galvenais tiesnesis Vilnis Kazāks saka, ķeramies pie darba – lai top!

 Būsiet patiesi gaidīti Kārķos!

 Informāciju sagatavoja: Sandra Pilskalne, Kārķu pagasta brīvā laika organizatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.