Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Administratores skaidrojumu nesniedz

Foto: foursquare.com / Marchello L.

“Ar Valkas novada pašvaldības lēmumu šogad senioriem Ziemassvētku paciņas kultūras namā neizsniedzam. Kultūras nama administratores skaidrojumus nesniedz. Tos var saņemt pašvaldības ēkā Beverīnas ielā 3,” šāds pilsētas kultūras nama administrācijas paziņojums lasāms pie iestādes galvenajām ieejas durvīm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai novada seniori, kuriem iepriekšējos gados kultūras namā klātienē izsniedza Ziemassvētku paciņas, ierodas, lai saņemtu šo svētku dāvanu.

Kā zināms, šogad pašvaldība nolēma uz svētkiem neiepriecināt seniorus, jo nevar nodrošināt paciņu drošu piegādi, lai garantētu sirmgalvju pasargāšanu no inficēšanās ar Covid-19. Kultūras nama administratore Ināra Priste stāsta, ka šonedēļ ieradušies vairāki seniori un jautājuši par paciņām. Izrādās, ka viņi nav zinājuši, ka šogad paciņas nebūs. Nākuši, jo parasti šajās decembra dienās kultūras namā tās dalītas.

Novada pašvaldības priekšsēdētāja sekretariāta vadītāja Inguna Medne skaidro, ka vēl līdz šim neviens seniors nav vērsies Beverīnas ielā pēc skaidrojuma par paciņu neesamību vai arī pieprasījis savu paciņu.

No trešdienas kultūras namā darba dienās no pulksten 8 līdz 17 pie administratores var saņemt paciņas to Valkas bērnu vecāki, kuru atvases vēl neapmeklē bērnudārzu. Brīvdienās un svētku dienās paciņas netiek izsniegtas. Lai saņemtu paciņu, jābūt uzliktai sejas maskai un līdzi – personu apliecinošam dokumentam. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.