Zviedrim pirmā vieta, Karzonam – trešā “Vivus.lv MTB 2022” sacensībās Cēsīs

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Svētdien, 7. augustā, Cēsīs norisinājās “Vivus.lv MTB 2022” sestā posma sacensības, kurās Rainers Zviedris no “DAKO Ziemeļvidzeme” komandas pusmaratona distancē izcīnīja pirmo vietu, savukārt “Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Aivis Karzons finišēja trešais.

Rainers 25 kilometru distanci veica stundā, septiņās minūtēs un 48 sekundēs, kamēr Aivis Karzons no uzvarētāja atpalika par 59 sekundēm. Raineram pirmā vieta PM Juniori vecuma grupā, Aivim otrā vieta PM Kungi grupā.

Rainers Zviedris ir arī pusmaratona līderis sešu posmu kopvērtējumā, dalot līdera pozīciju ar “ROADEX” braucēju Ģirtu Cirveli, abiem ir pa 7479 punktiem.

Vēl pusmaratona distancē no “DAKO Ziemeļvidzeme” Mārtiņš Daļeckis finišēja septītais (5. vieta PM Kungi), Zigmārs Zučiks – 16., Kaspars Zučiks – 17. (pirmā vieta Elektro grupā), Oskars Jaunbērziņš – 20., Jānis Rapa – 31. (otrā vieta PM Vīrieši 45 grupā), Dainis Homko – 50., Ints Lērme – 51. (6. vieta PM Vīrieši 45), Rihards Liepa – 78., Armands Liepa – 194., Karīna Harkina – 218. vietā (otrā vieta PM Dāmas U23 grupā).

No “Velohooligans/Ķeizari-1” pusmaratona distancē vēl 13. vietā finišēja Rihards Rieka, Zigmārs Bērziņš – 56., Edgars Ārgalis – 84., Uldis Platnieks – 91., Ivars Lācis – 172. vietā.

No Smiltenes komandas “VeloLifestyle” labākais rezultāts pusmaratona distancē bija Ģirtam Harkinam (“MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS”), kurš ierindojās 39. vietā (trešā vieta PM Juniori grupā), 181. vietu ieņēma Mārcis Klieders (“VeloLifestyle/Smilte­nesBJSS”).

Maratona 50 kilometru distancē Mārtiņš Puriņš (ceturtā vieta Vīri 40 grupā) un Kristaps Kārkliņš (4. vieta Vīri grupā) no “DAKO Ziemeļvidzeme” ieņēma attiecīgi 18. un 19. vietu, Andris Laganovskis finišēja 35. vietā, “Velohooligans/Ķeizari-1” sportists Oskars Ārgalis maratona distancē ieņēma 30. vietu. Gatis Luberts no “KRS/NKUP Smiltene” ierindojās 100. vietā.

Pusaudžu 11 kilometru distancē Ralfs Luberts no “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” finišu sasniedza 34. vietā, Jānis Homko no “DAKO Ziemeļvidzeme” – 41.

Komandu vērtējumā “DAKO Ziemeļvidzeme” maratona distancē ieņēma ceturto vietu, pusmaratona distancē – otro. “Velohooligans/Ķeizari-1” pusmaratona distancē komandu kopvērtējumā bija piektie.