Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Zini, ka tev vienmēr būs aizmugure! Saviem dēliem māca daudzbērnu tētis Zigurds Kalniņš

Mums apkārt ir daudz fantastisku tēvu, kuri tur rūpi par savu ģimeni un godam nes vārdu tētis. Tie ir tēti, kas rūpējas ne tikai par ģimenes labklājību finansiāli, bet ir atbalsta plecs savai otrajai pusītei, kā arī ir klātesoši savu bērnu ikdienas gaitās. Lai gan daļai no viņiem tas viss ir pašsaprotami, katram ir savs atslēgvārds, kā par tādu kļūt.

Zigurds Kalniņš no Virešu pagasta atbalstu un dzīves vērtību pamatus smēlies no sava tēva un vecātēva. Šobrīd Zigurds pilda daudzas svarīgas lomas. Viņš ir ģimenes galva, tētis Sebastianam, Marko, Stefanam un Martinam, lauksaimnieks un reizē arī aizrautīgs autobraucējs. Sarunā ar “Ziemeļlatviju” viņš atklāj, ko nozīmē būt kuplas ģimenes galvai un kā visas šīs lomas veiksmīgi savienot. Kā saka viņa sieva Alise Valaine-Kalniņa un viņa tēvs Ivars Kalniņš, par viņu vairāk runā darbi, nevis vārdi, jo Zigurds ir lauksaimnieks jau trešajā paaudzē. Par tādu kļuvis, jo dzīvē devies tēva un vecātēva pēdās. Viņi ir pārliecināti, ka mīlošs tētis ir tikpat svarīgs bērna laimei, labklājībai un sociālajiem panākumiem kā mīloša mamma.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.